کپسول آتش نشانی CO2 دژ

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کپسول آتش نشانی CO2 دژ

 

کپسول آتش نشانی CO2 دژ

 

تماس با ما

 

09352123644

 

آتش سوزی حادثه ایست که وقتی اتفاق می افتد استرس زیادی را ایجاد می کند. وقتی آتش سوزی اتفاق می افتد شما با مشاهده آن به دنبال وسیله ای برای خاموش کردن آن می گردید، چرا که اگر آتش به موقع مهار نشود خسارات جبران ناپذیری را وارد می کند.

آب، خاک، ماسه از جمله چیزهایی است که در هنگام آتش سوزی شما به دنبال آن هستید تا هرچه سریعتر آتش را مهار کنید و استرس زیادی را تحمل می کنید. اما کاربردی ترین وسیله برای خاموش کردن آتش کپسول آتش نشانی می باشد.

اما استفاده از کپسول مناسب بستگی به نوع آتش دارد که این حریق ناشی از چیست و با توجه به آن کپسول مناسب را انتخاب کنید.

کپسول های آتش نشانی انواع مختلفی دارد که شامل پودری، گاز دی اکسید کربن و آب می باشد، که هر کدام از این کپسول های آتش نشانی برای نوع خاصی از حریق کاربرد دارد.

همچنین با توجه به حجم آتش شما باید کپسول مناسب با آن را استفاده کنید که شامل کپسول آتش نشانی ۱ کیلویی، ۲ کیلویی، ۳ کیلویی و… می باشد.

توضیحات کالا

 

 

کپسول آتش نشانی CO2 دژ

 

 

کپسول آتش نشانی CO2 دژ

 

برای اطفای حریق ناشی از جریانات الکتریسیته شما باید از کپسول آتش نشانی CO2 یا کپسول آتش نشانی دی اکسید کربن استفاده کنید. تا بتوانید با پاشیدن دی اکسید کربن بر روی اینگونه آتش آن را مهار کنید.

از آنجا که حادثه خبر نمی کند، بهتر است که شما همواره برای اطفای حریق و دفع خطر احتمالی یکی از این نوع کپسول ها را در خانه و یا وسیله نقلیه خود به همراه داشته باشید.

کپسول آتش نشانی CO2 مناسب، با توجه به حجم حریق می تواند کپسول آتش نشانی ۱ کیلویی، ۲ کیلویی و حتی ۳ کیلویی و یا بیشتر باشد. که به راحتی می توانید این کپسول را در گوشه ای از محل کار خود نگهداری کرده و هنگام بروز مشکل به سرعت از آن استفاده کنید.

جنس کپسول آتش نشانی 4 لیتری CO2 از نوع ورق فولاد بوده و در برابر حرارت بالا مقاومت زیادی دارد و به راحتی ذوب نمی شود و داخل این کپسول آتش نشانی CO2 گاز دی اکسید کربن با فشار زیاد وجود دارد که هنگام استفاده گاز را با فشار زیاد از دهانه نازل کپسول خارج کرده و باعث خاموش شدن آتش می شود.

 

زمان شارژ کپسول آتش نشانی CO2 دژ

 

معمولا طول عمر گاز درون کپسول آتش نشانی CO2 دژ ۱ سال بوده و گاز موجود در داخل کپسول فشار خود را از دست داده و نمی تواند عمل پاشیدن را به خوبی انجام دهد. پس باید هر ۱ سال یکبار کپسول آتش نشانی CO2 خود را شارژ کنید تا همیشه آماده استفاده باشد.

 

روش استفاده از کپسول آتش نشانی CO2 دژ

 

برای استفاده از کپسول آتش نشانی CO2 ابتدا قفل پلاستیکی را از ضامن جدا کرده و سپس ضامن کپسول آتش نشانی را بکشید. کپسول را به طرف آتش گرفته و با فشار دادن اهرم کپسول آتش نشانی گاز دی اکسید کربن داخل کپسول از نازل خارج می شود.

دقت داشته باشید که هنگام استفاده از کپسول آتش نشانی 4 لیتری CO2، گاز را به صورت جارویی بر روی آتش بپاشید. پودر داخل کپسول باعث خنک شدن آتش و همچنین از رسیدن اکسیژن به حریق شده جلوگیری کرده و باعث خاموش شدن آتش می‌شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کپسول آتش نشانی CO2 دژ