کپسول آتش نشانی پودری دژ

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کپسول آتش نشانی پودری دژ

 

کپسول آتش نشانی پودری دژ

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

کپسول اتش نشانی پودر و گاز بایا سیلندر کپسول های خاموش کننده آتش بوده که به راحتی قابل حمل و دسترسی هستند که در وزن های مختلف موجود می باشد.

آتش سوزی حادثه ایست که وقتی اتفاق می افتد استرس زیادی را ایجاد می کند. زمانی که آتش سوزی رخ می دهد شما با مشاهده آن به دنبال وسیله ای برای خاموش کردن آن می گردید، چرا که اگر آتش به موقع مهار نشود خسارات جبران ناپذیری را وارد می کند.

آب، خاک، ماسه از جمله چیزهایی است که در هنگام آتش سوزی شما به دنبال آن هستید تا هرچه سریعتر آتش را مهار کنید. اما کاربردی ترین وسیله برای خاموش کردن آتش کپسول آتش نشانی می باشد.

کپسول های آتش نشانی انواع مختلفی دارد که شامل پودر، گاز دی اکسید کربن و آب می باشد، که هرکدام از این کپسول آتش نشانی برای نوع خاصی از آتش کاربرد دارد.

همچنین با توجه به حجم آتش شما باید کپسول مناسب با آن را استفاده کنید که شامل کپسول آتش نشانی ۱ کیلویی، ۲ کیلویی، ۳ کیلویی و… می باشد.

توضیحات کالا

 

 

کپسول آتش نشانی پودری دژ

 

کپسول آتش نشانی پودری دژ

 

به منظور اطفای حریق مایعات قابل اشتعال همچون نفت و گاز باید از کپسول آتش نشانی پودری استفاده کنید. تا بتوانید با پاشیدن پودر بر روی اینگونه حریق آن را مهار کنید.

از آنجا که حادثه خبر نمی کند، همواره بهتر است که شما برای اطفای حریق و دفع خطر احتمالی یکی از این نوع کپسول ها را در خانه و یا خودروی خود داشته باشید.

کپسول آتش نشانی پودری مناسب با توجه به حجم آتش می تواند کپسول آتش نشانی ۱ کیلویی، ۲ کیلویی و یا حتی ۳ کیلویی باشد. که به آسانی می توانید این کپسول را در گوشه ای از خانه و یا در صندوق خودروی خود قرار دهید و در موقع بروز مشکل بدون هیچ استرسی واکنش به موقع و سریع از خود نشان دهید.

جنس کپسول آتش نشانی پودری از نوع ورق فولاد بوده که در برابر حرارت بالا مقاومت زیادی داشته و به راحتی ذوب نمی شود و درون این کپسول آتش نشانی مخلوطی از پودر و گاز با فشار زیاد وجود دارد که در زمان استفاده پودر را با فشار زیاد از دهانه نازل کپسول بیرون کرده و باعث خاموش شدن آتش می شود.

کپسول آتش نشانی پودری 12 کیلویی دارای ابعاد با قطر ۱۸ سانتی متر و ارتفاع ۶۲ سانتی متر می باشد که به آسانی و در هرجایی می توان آن را جای داد و مانع از مزاحمت برای شما می شود.

 

زمان شارژ کپسول آتش نشانی پودری

 

معمولا مواد درون کپسول آتش نشانی پودری ۱ سال طول عمر داشته و گاز موجود در درون کپسول فشار خود را از دست داده و نمی تواند عمل پاشیدن پودر را به خوبی انجام دهد. پس لازم است سالی یکبار کسپول آتش نشانی پودری خود را شارژ کنید تا همیشه آماده استفاده باشد.

 

روش استفاده از کپسول آتش نشانی پودری دژ

 

برای استفاده از کپسول آتش نشانی پودری 12 لیتری اول قفل پلاستیکی را از ضامن جدا کرده و سپس ضامن کپسول آتش نشانی را بکشید. کپسول را به سمت آتش گرفته و با فشار دادن اهرم کپسول آتش نشانی پودر درون کپسول از نازل خارج میشود.

به این نکته توجه داشته باشد که هنگام استفاده از کپسول آتش نشانی پودری، پودر را به صورت جارویی بر روی آتش بپاشید. پودر داخل کپسول باعث خنک شدن آتش و همچنین از رسیدن اکسیژن به حریق جلوگیری کرده و باعث خاموش شدن آتش میشود.

 

مضرات پودر کپسول آتش نشانی

 

اگر پودر کپسول آتش نشانی پودری بر روی تن افراد بریزد باعث التهابات پوستی خطرناکی می شود.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کپسول آتش نشانی پودری دژ