کپسول آتش نشانی آب و گاز بایا سیلندر

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کپسول آتش نشانی آب و گاز بایا سیلندر

 

کپسول آتش نشانی آب و گاز بایا سیلندر

 

 

تماس با ما

 

09352123644 

 

آتش سوزی حادثه ایست که وقتی اتفاق می افتد استرس زیادی را ایجاد می کند. وقتی آتش سوزی اتفاق می افتد شما با مشاهده آن به دنبال وسیله ای برای خاموش کردن آن می گردید، چرا که اگر آتش به موقع مهار نشود خسارات جبران ناپذیری را وارد می کند.

آب، خاک، ماسه از جمله چیزهایی است که در هنگام آتش سوزی شما به دنبال آن هستید تا هرچه سریعتر آتش را مهار کنید. اما کاربردی ترین وسیله برای خاموش کردن آتش کپسول آتش نشانی می‌باشد.

اما استفاده از کپسول مناسب بستگی به نوع آتش دارد که ناشی از چیست و با توجه به آن کپسول مناسب را انتخاب کنید.

کپسول های آتش نشانی انواع مختلفی دارند که شامل پودری، گاز دی اکسید کربن و آب می باشند، که هر کدام از این کپسول های آتش نشانی برای نوع خاصی از آتش کاربرد دارد.

همچنین با توجه به حجم آتش شما باید کپسول مناسب با آن را استفاده کنید که شامل کپسول آتش نشانی ۱ کیلویی، ۲ کیلویی، ۳ کیلویی و… می باشد.

توضیحات کالا

 

 

کپسول آتش نشانی آب و گاز بایا سیلندر

 

 

کپسول آتش نشانی آب و گاز بایا سیلندر

 

برای اطفای حریق ناشی از وسایل خشک مثل چوب و پارچه و… باید از کپسول آتش نشانی آب و گاز استفاده کرد تا بتوان با پاشیدن آب بر روی اینگونه آتش آن را مهار کرد.

از آنجا که حادثه خبر نمی کند، همواره بهتر است که شما برای اطفای حریق و دفع خطر احتمالی یکی از این نوع کپسول ها را در خانه و یا خودروی خود داشته باشید.

کپسول آتش نشانی آب و گاز  مناسب، با توجه به حجم حریق می تواند کپسول آتش نشانی ۶ لیتری، ۱۰ لیتری، ۱۲ لیتری و یا بیشتر باشد. که به آسانی می توانید این کپسول را در گوشه ای از محل کار خود نگهداری کرده و هنگام بروز مشکل سریع از آن استفاده کنید.

جنس کپسول آتش نشانی آب و گاز بایا 10 لیتری سیلندر از نوع ورق فولاد می باشد که در برابر حرارت بالا مقاومت زیادی داشته و به راحتی ذوب نمی شود. درون این کپسول آتش نشانی آب و گاز، گاز و آب با فشار زیاد وجود دارد که هنگام استفاده گاز موجود در داخل کپسول آب را با فشار زیاد از دهانه نازل کپسول خارج کرده و باعث خاموش شدن آتش می شود.

 

زمان شارژ کپسول آتش نشانی آب و گاز بایا سیلندر

 

معمولا طول عمر گاز درون کپسول آتش نشانی آب و گاز ۱ سال بوده و گاز موجود در داخل کپسول فشار خود را از دست داده و نمی تواند عمل پاشیدن را به خوبی انجام دهد. پس باید سالی یکبار کپسول آتش نشانی آب و گاز خود را شارژ کنید تا همیشه آماده استفاده باشد.

 

روش استفاده از کپسول آتش نشانی آب و گاز بایا سیلندر

 

برای استفاده از کپسول آتش نشانی آب و گاز بایا سیلندر 10 لیتری، ابتدا قفل پلاستیکی را از ضامن جدا کرده و سپس ضامن کپسول آتش نشانی را بکشید. کپسول را به سمت آتش گرفته و با فشار دادن اهرم کپسول آتش نشانی گاز دی اکسید کربن داخل کپسول از نازل خارج می شود.

دقت داشته باشید که هنگام استفاده از کپسول آتش نشانی آب و گاز، آب را به صورت جارویی بر روی آتش بپاشید. آب داخل کپسول باعث خنک شدن آتش شده و باعث خاموش شدن آن می شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کپسول آتش نشانی آب و گاز بایا سیلندر