اسپری ضد حریق فایر استاپ ۱ لیتری

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

اسپری ضد حریق فایر استاپ ۱ لیتری

 

اسپری ضد حریق فایر استاپ ۱ لیتری

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

آتش سوزی از جمله حوادثی‌ست که وقتی رخ می‌دهد استرس زیادی را برای فرد ایجاد می کند. وقتی آتش سوزی اتفاق می افتد فرد با دیدن آن به دنبال وسیله ای برای خاموش کردن اتش می گردد، چرا که اگر آتش به موقع مهار نشود خسارات جبران ناپذیری را به دنبال دارد.

آب، خاک و ماسه از جمله وسایلی است که در هنگام آتش سوزی شما به دنبال آن هستید تا هرچه سریعتر آتش را مهار کنید و به همین دلیل استرس زیادی را تحمل می کنید. اما کاربردی ترین وسیله برای مهار کردن آتش استفاده از خاموش کننده ها است.

توضیحات کالا

 

 

اسپری ضد حریق فایر استاپ ۱ لیتری

 

اسپری ضد حریق فایر استاپ ۱ لیتری

 

اسپری ضد حریق فایر استاپ یکی از کاربردی ترین خاموش کننده هاست. این اسپری ضد حریق فایر استاپ را حتی کودکان و میانسالان نیز می توانند استفاده کنند. اسپری ضد حریق فایر استاپ تقریبا مشابه اسپری های رنگ بوده و به همان آسانی مورد استفاده قرار می گیرد.

بدنه اسپری ضد حریق فایر استاپ 1 لیتری از جنس ورق نازک می باشد که باید در حفظ آن دقت داشته باشید تا سوراخ نشود و همچنین باید به این نکته نیز توجه کنید که این اسپری ضد حریق را باید در دمای زیر ۴۵ درجه نگه داری کنید.

ابعاد و وزن اسپری ضد حریق فایر استاپ به گونه طراحی شده است که شما می توانید آن را به راحتی حمل کرده و حتی در وسیله نقلیه خود نیز نگهداری کنید.

جهت نصب در خانه برای اسپری ضد حریق فایر استاپ ۱ کیلوگرمی پایه ای طراحی شده است که به آسانی روی دیوار نصب شده و اسپری درون آن قرار می گیرد.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای اسپری ضد حریق فایر استاپ ۱ لیتری