کوپلینگ آتش نشانی آریا ۱٫۵ اینچ

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کوپلینگ آتش نشانی آریا ۱٫۵ اینچ

 

کوپلینگ آتش نشانی آریا ۱٫۵ اینچ

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

به دفعات اتفاق افتاده که در مکان هایی آتش سوزی رخ داده است که مسیر آن صعب العبور بوده و امکان دسترسی به مراکز آتش سوزی وجود ندارد و از آنجا که شیلنگ های آتش نشانی در اندازه های استاندارد ۲۰ متر تولید می شوند گاهی ممکن است عملیات اطفاء حریق به سختی امکان پذیر باشد و نزدیک شدن به مرکز حریق صورت نگیرد. برای این منظور ما می توانیم از کوپلینگ های آتش نشانی استفاده کنیم.

توضیحات کالا

 

 

کوپلینگ آتش نشانی آریا ۱٫۵ اینچ

 

کوپلینگ آتش نشانی آریا ۱٫۵ اینچ

 

کوپلینگ آتش نشانی آریا برای اتصال دو شیلنگ آتش نشانی به یکدیگر و بیشتر کردن طول آن استفاده می شود. شما می توانید در مکان های خاص برای بیشتر کردن طول شیلنگ آتش نشانی با استفاده از کوپلینگ آتش نشانی دو شیلنگ را به یکدیگر اتصال داده و طول شیلنگ خود را ۲ برابر افزایش دهید.

باید این نکته را مد نظر قرار داد که استفاده از کوپلینگ آتش نشانی نامناسب در حین اطفاء حریق جون افراد زیادی را ممکن است به خطر بیاندازد.

یکی از کوپلینگ های استاندارد برای متصل کردن دو شیلنگ آتش نشانی به یکدیگر کوپلینگ آتش نشانی آریا می باشد که استانداردهای لازم برای اینکار را دارد.

جنس کوپلینگ آتش نشانی آریا که از آلومینیوم بوده و بسیار سبک تر نسبت به نمونه برنجی آن می باشد و همچنین از طرفی در مقابل فشار و ضربه بسیار مقاوم است.

توجه داشته باشید که در موقع خرید کوپلینگ آتش نشانی، کوپلینگ مناسب با سایز شیلنگ آتش نشانی خود را خریداری کنید، زیرا اگر سایز کوپلینگ و شلینگ آتش نشانی یکی نباشد به همدیگر متصل نمی شوند و عملا نمی تواند کاری برای شما انجام دهد، کوپلینگ آتش نشانی کوچکتر از شیلنگ در داخل شیلنگ آتش نشانی لق زده و دارای نشتی فراون هستند و عملا غیر قابل استفاده می باشد و کوپلینگ آتش نشانی بزرگتر اصلا وارد شیلنگ آتش نشانی نشده و عملیات اتصال دو شیلنگ به یکدیگر انجام نمی‌شود.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کوپلینگ آتش نشانی آریا ۱٫۵ اینچ