نازل آتش نشانی آلومینیومی برند زیگورات

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

نازل آتش نشانی آلومینیومی برند زیگورات

 

نازل آتش نشانی آلومینیومی برند زیگورات

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

برای مهار کردن آتش ما به تجهیزات مختلفی احتیاج داریم، این تجهیزات می تواند شامل شیلنگ آتش نشانی، کوپلینگ، نازل آتش نشانی و… باشد.

نازل آتش نشانی جهت پرتاب سیالات به طرف آتش استفاده می شود، شما با نازل آتش نشانی می‌توانید حجم پرتاب سیالات و یا طول پرتاب را تنظیم کنید و به روی سطح مورد نظر خود به منظور خاموش کردن آتش بپاشید.

توضیحات کالا

 

 

نازل آتش نشانی آلومینیومی برند زیگورات

 

نازل آتش نشانی آلومینیومی برند زیگورات

 

جنس بدنه نازل آتش نشانی زیگورات از آلومینیوم بوده که باعث می شود نازل در مقابل فشار زیاد سیالات بسیار مقاوم بوده و به راحتی از بین نرود و همین امر باعث می شود که نازل طول عمر بیشتری داشته باشد. و نیز با توجه به مقاومت بالایی که دارد آلومینیوم باعث شده است که وزن سبکی داشته باشد و به راحتی قابل حمل و جا به جایی باشد.

نازل آتش نشانی زیگورات دارای سه حالت عملیاتی می باشد. حالت اول در نازل آتش نشانی که حالت قطع می باشد جهت قطع کردن جریان سیال کاربرد دارد. حالت دوم که آب را در برد زیاد و به صورت مستقیم پرتاب می کند و برای حریق هایی به کار می رود که در فاصله ی زیادی قرار دارند. و حالت سوم نازل آتش نشانی زیگورات سیال را در حجم گسترده پخش کرده و زمانی به کار می رود که حجم آتش زیاد بوده و فاصله زیادی با آن نداریم.

برای تغییر حالت پرتاب سیالات به سمت آتش از دستگیره ای که بر روی آن قرار داده شده است می توان استفاده کرد. که با چرخاندن دستگیره می توان نازل آتش نشانی را در یکی از حالت های ممکن تنظیم کرد.

این نازل آتش نشانی زیگورات به صورت فشاری از انتها داخل شیلنگ آتش نشانی شده و با استفاده از بست شیلنگ آتش نشانی به شیلنگ محکم می شود تا در هنگام استفاده نازل از شیلنگ جدا نشود.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای نازل آتش نشانی آلومینیومی برند زیگورات