نازل آتش نشانی آلومینیومی ایرانی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

نازل آتش نشانی آلومینیومی ایرانی

 

نازل آتش نشانی آلومینیومی ایرانی

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

برای مهار کردن آتش ما به تجهیزات مختلفی نیاز داریم، این تجهیزات می تواند شامل شیلنگ آتش نشانی، کوپلینگ، نازل آتش نشانی و … باشد.

نازل آتش نشانی جهت پرتاب سیالات به طرف آتش استفاده می شود، شما با نازل آتش نشانی می‌توانید حجم پرتاب سیالات و یا طول پرتاب را تنظیم کنید و به روی سطح مورد نظر خود به منظور خاموش کردن آتش بپاشید.

توضیحات کالا

 

 

نازل آتش نشانی آلومینیومی ایرانی

 

نازل آتش نشانی آلومینیومی ایرانی

 

جنس بدنه نازل آتش نشانی ایرانی از آلومینیوم بوده که باعث می شود نازل در مقابل فشار زیاد سیالات بسیار مقاوم باشد و به راحتی از بین نرود و همین امر باعث می شود نازل طول عمر طولانی تری داشته باشد. همچنین با توجه به مقاومت زیادی که دارد آلومینیوم باعث شده است که وزن سبکی داشته باشد و به راحتی قابل حمل کردن باشد.

نازل آتش نشانی ایرانی دارای دو حالت عملیاتی می باشد. حالت اول در نازل آتش نشانی که حالت قطع می باشد جهت قطع کردن جریان سیال به کار می رود. حالت دوم که آب را در برد زیاد و به صورت مستقیم پرتاب می کند و برای حریق هایی کاربرد دارد که در فاصله ی زیادی قرار دارند.

برای تغییر حالت پرتاب سیالات به سمت آتش از دستگیره ای که بر روی آن قرار داده شده است می توان استفاده کرد. که با چرخاندن دستگیره می توان نازل آتش نشانی را در یکی از حالات ممکن تنظیم کرد.

این نازل آتش نشانی به صورت فشاری از انتها داخل شیلنگ آتش نشانی شده و با استفاده از بست شیلنگ آتش نشانی به شیلنگ محکم می شود تا در هنگام استفاده نازل از شیلنگ جدا نشود.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای نازل آتش نشانی آلومینیومی ایرانی