مرکز کنترل اعلام حریق بیست و چهار زون آریاک مدل ACT-24

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

مرکز کنترل اعلام حریق بیست و چهار زون آریاک مدل ACT-24

 

مرکز کنترل اعلام حریق بیست و چهار زون آریاک مدل ACT-24

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

یکی از مهمترین تجهیزاتی که در خانه ها، ساختمان های مسکونی و ادارات و کارخانجات باید وجود داشته باشد سیستم اعلان حریق می باشد. در زمان وقوع آتش سوزی یا اشباع گازهای آلاینده سیستم اعلان حریق فعال شده و اقدامات لازم انجام می‌شود.

سیستم اعلان حریق از چهار بخش مختلف تشکیل شده است که مرکز کنترل بخشی از آن می باشد. مرکز کنترل وظیفه پردازش اطلاعات ورودی و تصمیم گیری و فعال کردن خروجی ها را بر عهده دارد.

ولتاژ ورودی برای راه اندازی مرکز کنترل اعلام حریق آریاک ۲۲۰ ولت می باشد که با توجه به مداری که در مرکز کنترل اعلام حریق آریاک وجود دارد به ما خروجی ۲۴ ولت را می دهد. از این خروجی برای راه اندازی دتکتورها، آژیر ها و سایر تجهیزات اعلام حریق استفاده می شود.

توضیحات کالا

 

 

مرکز کنترل اعلام حریق بیست و چهار زون آریاک مدل ACT-24

 

 

مرکز کنترل اعلام حریق بیست و چهار زون آریاک مدل ACT-24

 

بدنه مرکز کنترل اعلام حریق بیست و چهار زون آریاک از جنس فلز می باشد که در مقابل فشار و ضربه و حرارت مقاومت بالایی دارد اما باید مکان مرکز کنترل به گونه ای طراحی شود که در زمان آتش سوزی کمتر در مقابل گرما قرار گیرد تا بتواند به درستی عمل کند.

بدنه مرکز کنترل اعلام حریق بیست و چهار زون آریاک به گونه ای  است که می توان در آن منابع تغذیه باتری را قرار داد تا بتوان در زمان قطعی برق از انرژی ذخیره شده در باتری ها استفاده کرد.

اغلب باتری های به کار رفته در مرکز کنترل اعلام حریق آریاک در حالت عادی تا ۷۲ ساعت جوابگوی نیازهای تغذیه ای سیستم اعلان حریق می باشد.

در مرکز کنترل اعلام حریق آریاک امکان غیر فعال کردن هر یک از زون ها وجود دارد و شما می توانید در صورت نیاز زون مورد نظر را از مدار خارج کنید.

از دیگر ویژگی های مرکز کنترل اعلام حریق بیست و چهار زون آریاک امکان متصل شدن به تلفن همراه می باشد. که این ویژگی باعث می شود در هنگام وقوع حریق پیامی برای فرد ارسال شود و فرد را از حادثه پیش آمده مطلع کند.

همچنین یکی دیگر از ویژگی های مرکز کنترل اعلام حریق بیست و چهار زون آریاک قابلیت نصب کردن آژیر به هر زون می باشد که شما می توانید برای هر زون خود آژیری جداگانه در نظر گرفته و به مدار متصل کنید.

یکی از قابلیت های مرکز کنترل اعلام حریق آریاک این است که هر زون قابلیت نصب تا ۲۰ دتکتور را دارد.

وزن مرکز کنترل اعلام حریق بیست و چهار زون آریاک حدود ۳٫۸ کیلوگرم می باشد که این امر نصب و جابجایی آن را میسر می کند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای مرکز کنترل اعلام حریق بیست و چهار زون آریاک مدل ACT-24