شیلنگ آتش نشانی طرح اتریشی ۱ اینچ چینی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

شیلنگ آتش نشانی طرح اتریشی ۱ اینچ چینی

 

شیلنگ آتش نشانی طرح اتریشی ۱ اینچ چینی

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

اغلب برای منتقل کردن آب از نقطه ای به نقطه ای دیگر از شیلنگ استفاده می شود. اما اگر فشار آب انتقالی زیاد باشد باید از شیلنگ های مخصوص این کار استفاده کرد زیرا انتخاب شیلنگ نامناسب باعث پارگی شیلنگ شده و عملیات انتقال آب با شکست رو به رو خواهد شد.

یکی از مناسب ترین این شیلنگ ها، شیلنگ آتش نشانی اتریشی برزنتی می باشد که هم دارای انعطاف بالایی بوده و هم در مقابل فشار زیاد بسیار مقاوم است.

توضیحات کالا

 

 

شیلنگ آتش نشانی طرح اتریشی ۱ اینچ چینی

 

شیلنگ آتش نشانی طرح اتریشی ۱ اینچ چینی

 

شیلنگ آتش نشانی طرح اتریشی 1 اینچ همانطور که از نامش پیداست ساخت کشور اتریش است و در کشور چین ساخته شده و دارای استاندارد جهانی و آسیایی می باشد.

جنس داخلی شیلنگ آتش نشانی طرح اتریشی از لاستیک پی وی سی می باشد که باعث انعطاف شیلنگ آتش نشانی طرح اتریشی می شود و لایه خارجی شیلنگ آتش نشانی اتریشی از جنس کتان می باشد که هم باعث وزن کم شیلنگ آتش نشانی شده و همچنین باعث می شود که  شیلنگ آتش نشانی طرح اتریشی انعطاف بالایی داشته باشد و از طرفی در برابر تغییرات آب و هوایی بسیار مقاوم می باشد و نیز این لایه برزنتی مانع از ساییدگی شیلنگ در برابر جابجایی می شود  و باعث می شود که شیلنگ آتش نشانی طول عمر بیشتری داشته باشد.

شیلنگ آتش نشانی طرح اتریشی قابلیت نصب کوپلینگ را دارد و شما می توانید هم طول شیلنگ را برای مسافت های بالای ۲۰ متر بیشتر کنید به این صورت که با متصل کردن کوپلینگ آتش نشانی 1 اینچ به شیلنگ آتش نشانی دو شلینگ آتش نشانی را به یکدیگر متصل کرده و طول شلینگ را تا دو برابر بیشتر کنید.

لازم به ذکر است که شیلنگ آتش نشانی طرح اتریشی بدون کوپلینگ عرضه می شود و شما باید کوپلینگ را به صورت مجزا خریداری کنید.

کاربرد شیلنگ آتش نشانی اتریشی برزنتی برای کارهایی مانند آتش نشانی جهت اطفاء حریق، باغبانی برای آبیاری درختان، جهت منتقل کردن سریع آب از نقطه ای به نقطه دیگر مثل پر کردن مخازن آب استفاده می شود.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای شیلنگ آتش نشانی طرح اتریشی ۱ اینچ چینی