شاسی اعلام حریق چراغدار پالسی آریاک

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

شاسی اعلام حریق چراغدار پالسی آریاک

 

شاسی اعلام حریق چراغدار پالسی آریاک

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

یکی از مهمترین تجهیزاتی که در خانه ها، ساختمان های مسکونی، ادارات و کارخانجات لازم و ضروری است سیستم اعلام حریق می باشد. در هنگام وجود آتش سوزی یا اشباع گازهای آلاینده سیستم اعلان حریق فعال شده و اقدامات لازم انجام می شود.

سیستم اعلان حریق از چهار بخش مختلف تشکیل شده است که شاسی اعلام حریق و یا شستی اعلام حریق بخشی از آن می باشد.

توضیحات کالا

 

 

شاسی اعلام حریق چراغدار پالسی آریاک

 

 

شاسی اعلام حریق چراغدار پالسی آریاک

 

شاسی اعلام حریق چراغدار پالسی آریاک معمولا در مدارات قدیمی و یا پارکینگ ها و خروجی های ساختمان ها مورد استفاده می شود.

شاسی اعلام حریق چراغدار پالسی آریاک مستقیما با مرکز کنترل کار می کند و به تنهایی خود کاربردی ندارد بدین صورت که پس از مشاهده حریق با اعمال ضربه بر روی طلق شیشه ای شاسی اعلام حریق و یا شکستن طلق مدار شستی اعلام حریق قطع می شود، با قطع جریان به مرکز کنترل این پیام مخابره می شود که خطر رخ داده است و مرکز کنترل تجهیزات اطفاء حریق و آژیرها را فعال می کند.

جنس بدنه شاسی اعلام حریق چراغدار پالسی آریاک از پلاستیک ABS می باشد که به راحتی نمی شکند و در برابر تغییرات محیطی آب و هوا مقاومت بالایی دارد و به همین دلیل طول عمر بالایی دارد.

سبک بودن شاسی اعلام حریق چراغدار پالسی آریاک که وزن آن حدود ۱۰۰ گرم است  باعث می شود به راحتی به وسیله ی ۴ پیچی که در آن تعبیه شده است در محل مورد نظر نصب شود.

حداکثر ولتاژ مصرفی برای به کار افتادن دستگاه ۳۰ ولت می باشد که با متصل شدن به منبع تغذیه شاسی اعلام حریق آماده فعالیت می باشد. پس از متصل شدن شاسی اعلام حریق چراغدار پالسی آریاک به منبع تغذیه چراغ شاسی هر ۴ ثانیه یکبار شروع به چشمک زدن می کند که نشان از سالم بودن دستگاه و ایمن بودن محیط می باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای شاسی اعلام حریق چراغدار پالسی آریاک