شاسی اعلام حریق معمولی آریاک

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

شاسی اعلام حریق معمولی آریاک

 

شاسی اعلام حریق معمولی آریاک

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

یکی از مهمترین تجهیزاتی که در خانه ها، ساختمان های مسکونی، ادارات و کارخانجات لازم و ضروری است استفاده از سیستم اعلام حریق می باشد. در هنگام وجود آتش سوزی یا اشباع گازهای آلاینده سیستم اعلان حریق فعال شده و اقدامات لازم انجام می شود.

سیستم اعلان حریق از چهار بخش مختلف تشکیل شده است که شاسی اعلام حریق و یا شستی اعلام حریق بخشی از آن می باشد.

توضیحات کالا

 

 

شاسی اعلام حریق معمولی آریاک

 

 

شاسی اعلام حریق معمولی آریاک

 

شاسی اعلام حریق اغلب در مدارات قدیمی و یا پارکینگ ها و خروجی های ساختمان ها استفاده می شود.

شاسی اعلام حریق معمولی آریاک مستقیما با مرکز کنترل کار می کند و به تنهایی خود کاربردی ندارد بدین صورت که پس از مشاهده حریق با اعمال ضربه بر روی طلق شیشه ای شاسی اعلام حریق و یا شکستن طلق مدار شستی اعلام حریق قطع می شود، با قطع جریان به مرکز کنترل این پیام مخابره می شود که خطر رخ داده است و مرکز کنترل تجهیزات اطفاء حریق و آژیرها را فعال می کند.

جنس بدنه شاسی اعلام حریق پلاستیک ABS می باشد که به راحتی نمی شکند و در برابر تغییرات محیطی آب و هوا مقاوم است و به همین دلیل طول عمر بالایی دارد.

سبک بودن شاسی اعلام حریق معمولی آریاک که وزن آن حدود 110 گرم است باعث می شود به راحتی به وسیله ی ۴ پیچی که در آن تعبیه شده است در محل مورد نظر نصب شود.

بیشترین ولتاژ مصرفی برای به کار افتادن دستگاه ۳۰ ولت می باشد که با متصل شدن به منبع تغذیه شاسی اعلام حریق آماده فعالیت می باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای شاسی اعلام حریق معمولی آریاک