دستگاه گازسنج BW مدل Max XT

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستگاه گازسنج BW مدل Max XT

 

دستگاه گازسنج BW مدل Max XT

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

برای کار در محیط های مختلف نیاز هست که ابتدا میزان آلایندگی هایی که در آن محیط وجود دارد را شناسایی کنیم تا ببینم که آیا آن محیط برای کار شرایط مناسبی دارد یا خیر. اگر ما از میزان آلایندگی ها اطلاعات کافی نداشته باشیم ممکن است باعث ایجاد خسارات برگشت ناپذیری شود. مانند گاز کربن مونو اکسید که گازی بی رنگ و بی بو است و توسط انسان قابل تشخیص نمی باشد و ممکن است باعث مرگ افراد شود. به همین منظور برای تشخیص خطرات گازی می توان از دستگاه گاز سنج استفاده کرد.
 
 دستگاه گازسنج BW می تواند گازهای مختلف را شناسایی کند و شما می توانید با توجه به شرایط محیطی که به آن وارد می شوید برای شناسایی خطرات گازی موجود دستگاه را بر روی گاز مورد نظر تنظیم کرده و میزان غلظت گاز در محیط را اندازه گیری کنید.

توضیحات کالا

 

 

دستگاه گازسنج BW مدل Max XT

 

 

دستگاه گازسنج BW مدل Max XT

 

دستگاه گازسنج BW از جنس پلاستیک مرغوب بوده که در مقابل فشار و ضربه بسیار مقاوم بوده و همین امر باعث می شود که دستگاه طول عمر بالایی داشته باشد و همچنین محافظ خوبی برای سنسورهای موجود در دستگاه می باشد.
 
سبک بودن دستگاه گازسنج BW نیز باعث شده است تا شما بتوانید به سادگی آن را حمل کرده و با خود جا به جا کنید و مشکلی از بابت حمل و نقل آن نداشته باشید.
 
 
از دیگر قابلیت های دستگاه گازسنج BW این است که می تواند در بازه رطوبتی ۵ درصد تا ۹۵ درصد به خوبی کار کند و قابلیت خود را از دست ندهد.
 
شما می توانید از دستگاه گازسنج BW در صنایع پتروشیمی، نفت و گاز، معادن و همچنین کار در فضای بسته استفاده کنید.
تفاوت دستگاه گازسنج BW با دستگاه گازسنج BW مدل Max XT در این است که مدل Max XT دارای قابلیت نمونه گیری می باشد و شما می توانید نمونه آلاینده را در اختیار داشته باشید. همچنین Max XT هر ۴ حالت گاز را می تواند به طور همزمان تشخیص دهد. و می‌تواند غلظت گاز های موجود را به طور لحظه ای بر روی صفحه نمایش نشان دهد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستگاه گازسنج BW مدل Max XT