دستگاه گازسنج BW مدل Clip Series

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستگاه گازسنج BW مدل Clip Series

 

دستگاه گازسنج BW مدل Clip Series

 

تماس با ما

 

03952123644

 

برای کار در محیط های مختلف نیاز هست که ابتدا میزان آلایندگی های آن محیط را شناسایی کنیم تا ببینم که آیا آن محیط برای کار شرایط مناسبی دارد یا خیر. اگر ما از میزان آلایندگی ها اطلاعات کافی نداشته باشیم می تواند خسارات جبران ناپذیری داشته باشد. به عنوان مثال گاز کربن مونو اکسید گازی بی رنگ و بی بو است و توسط انسان قابل تشخیص نمی باشد و باعث مرگ افراد می شود. برای شناسایی خطرات گازی از دستگاه گاز سنج استفاده می شود.

توضیحات کالا

 

 

دستگاه گازسنج BW مدل Clip Series

 

 

دستگاه گازسنج BW مدل Clip Series

 

دستگاه گازسنج BW قابلیت تشخیص گازهای مختلف را دارد و شما می توانید با توجه محیطی که به آن وارد می شود برای شناسایی خطرات گازی موجود دستگاه را بر روی گاز مورد نظر تنظیم کرده و میزان غلظت گاز در محیط را اندازه گیری کنید.
 
جنس دستگاه گازسنج BW از پلاستیک مرغوب می باشد که در مقابل فشار و ضربه بسیار مقاوم بوده و همین امر طول عمر دستگاه را بالا می برد و همچنین محافظ خوبی برای سنسورهای موجود در دستگاه می باشد.
 
سبک بودن دستگاه گازسنج BW مدل Clip Series نیز باعث شده است تا شما بتوانید به راحتی آن را حمل کرده و با خود جا به جا کنید و مشکلی برای حمل و نقل آن نداشته باشید.
 
از دیگر قابلیت های دستگاه گازسنج BW مدل Clip Series این است که در بازه رطوبتی ۵ درصد تا ۹۵ درصد به خوبی می تواند کار کند و قابلیت خود را از دست نمی دهد.
 
شما می توانید از دستگاه گازسنج BW در صنایع پتروشیمی، نفت و گاز، معادن و همچنین کار در فضای بسته استفاده کنید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستگاه گازسنج BW مدل Clip Series