دتکتور گاز موضعی ۲۲۰ ولت رله ای آریاک

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دتکتور گاز موضعی ۲۲۰ ولت رله ای آریاک

 

دتکتور گاز موضعی ۲۲۰ ولت رله ای آریاک

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

یکی از مهمترین تجهیزاتی که در خانه ها، ساختمان های مسکونی و ادارات و کارخانجات باید وجود داشته باشد سیستم اعلان حریق می باشد. در زمان وقوع آتش سوزی یا اشباع گازهای آلاینده سیستم اعلان حریق فعال شده و اقدامات لازم انجام می‌شود.

سیستم اعلان حریق از چهار بخش مختلف تشکیل شده است که دتکتورها جزو تجهیزات تشخیص حریق می باشند.

دتکتور خود نیز انواع مختلفی دارد که به دتکتور دودی، دتکتور گازی و دتکتور حرارتی تقسیم بندی می شوند.

توضیحات کالا

 

 

دتکتور گاز موضعی ۲۲۰ ولت رله ای آریاک

 

دتکتور گاز موضعی ۲۲۰ ولت رله ای آریاک

 

دتکتور گاز موضعی ۲۲۰ ولت رله ای آریاک که نسبت به گازهای سی ان جی (CNG)، ال پی جی (LPG)، گاز متان، پروپان و بوتان حساس بوده و زمانی که غلظت این گازها در محیط افزایش یابد دتکتور گاز موضعی ۲۲۰ ولت رله ای آریاک فعال می شود. این دتکتور بیشتر در خانه ها، کارخانجات و تاسیسات کاربرد دارد.

جنس به کار رفته در دتکتور گاز موضعی ۲۲۰ ولت رله ای آریاک از پلاستیک ABS می باشد که باعث سبک بودن این دتکتور شده و به مرور زمان از بین نمی رود و تغییر رنگ نمی‌دهد. دتکتور گاز موضعی 220 ولت رله ای آریاک که وزن آن حدود 230 گرم می‌باشد باعث می شود که به راحتی در محل مورد نظر متصل شود.

منبع تغذیه دتکتور گاز موضعی ۲۲۰ ولت رله ای آریاک برق ۲۲۰ ولت و همچنین باتری شارژی ۹ ولتی می باشد. که همزمان با روشن شدن این دتکتور چراغ سبز دستگاه روشن می شود.

در صورت نبود برق شما می توانید از ۴ باتری ۹ ولتی که برای کار انداختن دتکتور لازم است، استفاده کنید.

از دیگر مزیت هایی که دتکتور گاز موضعی ۲۲۰ ولت رله ای آریاک دارد این است که نیازی به مرکز کنترل نداشته و مستقل از آن می تواند عمل کند به این صورت که وقتی غلظت گازهای اشتعال زا یا خطرناک در محیط زیاد شود، رله دستگاه به حالت فعال تغییر وضعیت داده و آژیر دتکتور گاز موضعی ۲۲۰ ولت رله ای آریاک شروع به زدن می کند و وقتی که دما کاهش یابد به صورت خودکار دتکتور صدای آژیر را قطع کرده و دستگاه به حالت عادی خود بر می گردد. و همچنین شما می توانید این دتکتور را به مرکز کنترل  متصل کرده و از آن نیز استفاده کنید.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دتکتور گاز موضعی ۲۲۰ ولت رله ای آریاک