دتکتور دودی فتوالکتریک ۲۲۰ ولت آریاک

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دتکتور دودی فتوالکتریک ۲۲۰ ولت آریاک

 

دتکتور دودی فتوالکتریک ۲۲۰ ولت آریاک

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

یکی از مهمترین تجهیزاتی که در خانه ها، ساختمان های مسکونی و ادارات و کارخانجات باید وجود داشته باشد سیستم اعلان حریق می باشد. در زمان وقوع آتش سوزی یا اشباع گازهای آلاینده سیستم اعلان حریق فعال شده و اقدامات لازم انجام می‌شود.

سیستم اعلان حریق از چهار بخش مختلف تشکیل شده است که دتکتورها جزو تجهیزات تشخیص حریق می باشند.

دتکتور خود نیز انواع مختلفی دارد که به دتکتور دودی، دتکتور گازی و دتکتور حرارتی تقسیم بندی می شوند.

توضیحات کالا

 

 

دتکتور دودی فتوالکتریک ۲۲۰ ولت آریاک

 

دتکتور دودی فتوالکتریک ۲۲۰ ولت آریاک

 

 

دتکتور دودی فتوالکتریک 220 ولت آریاک با توجه به غلظت دود در محیط فعال می شود و این دتکتور دودی فتوالکتریک ۲۲۰ ولت آریاک بیشتر برای خانه ها و کارخانجات به کار می رود.

جنس به کار رفته در دتکتور دودی فتوالکتریک ۲۲۰ ولت آریاک از پلاستیک ABS می باشد که باعث وزن کم این دتکتور شده و به مرور زمان از بین نمی رود و رنگ آن تغییری نمی کند.

وزن کم دتکتور دودی فتوالکتریک ۲۲۰ ولت آریاک که تنها حدود ۲۳۰ گرم می‌باشد باعث می شود که به راحتی در محل مورد نظر نصب شود.

منبع تغذیه دتکتور دودی فتوالکتریک ۲۲۰ ولت آریاک برق ۲۲۰ ولت و نیز باتری شارژی ۹ ولتی می باشد. که همزمان با روشن شدن این دتکتور چراغ سبز دستگاه نیز روشن می‌شود.

از دیگر مزیت هایی که دتکتور دودی فتوالکتریک ۲۲۰ ولت آریاک دارد این است که نیازی به مرکز کنترل نداشته و مستقل از آن می تواند عمل کند به این صورت که وقتی دودی کم ایجاد شده رله دستگاه به حالت فعال تغییر وضعیت می دهد و آژیر دتکتور دودی فتوالکتریک ۲۲۰ ولت آریاک شروع به زدن می کند و وقتی که دود تمام شد به صورت خودکار دتکتور صدای آژیر را قطع کرده و دستگاه به حالت نرمال خود باز می گردد. و همچنین شما می توانید این دتکتور را به مرکز کنترل نیز وصل کنید و از آن استفاده کنید.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دتکتور دودی فتوالکتریک ۲۲۰ ولت آریاک