جعبه کمک های اولیه لوتوس

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

جعبه کمک های اولیه لوتوس

 

جعبه کمک های اولیه لوتوس

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

در مواقع وقوع حادثه عکس العمل سریع می تواند مانع از بروز بسیاری از خسارات جبران ناپذیر شود. سلامتی حین کار و فعالیت های روزانه برای کارکنان و افرادی که در محیط های کاری و حتی منزل مشغول به کار هستند بسیار اهمیت دارد. بنابراین نگه داشتن جعبه کمک های اولیه در خانه، کارگاه ها، مدارس و حتی مکان های عمومی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. می توان با قرار دادن جعبه کمک های اولیه در بهترین  و در دسترس ترین مکان خانه یا محل کار خود با اقدام سریع و به موقع از بسیاری از خسارات جبران ناپذیر جلوگیری کنید.

 

توضیحات کالا

 

 

جعبه کمک های اولیه لوتوس

 

 

جعبه کمک های اولیه لوتوس

 

 

جعبه کمک های اولیه لوتوس می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. جعبه کمک های اولیه لوتوس از جنس پلاستیک ABS می باشد که بسیار سبک و دارای مقاومت بالایی می باشد و به آسانی در هر مکانی قابل نصب است.

ابعاد جعبه کمک های اولیه فلزی به گونه ای طراحی شده است که فضای کمی را اشغال کرده و با توجه به اقلامی که باید درون آن قرار گیرد بسیار مناسب است. همچنین طبقات در جعبه کمک های اولیه لوتوس قابل تنظیم می باشد و شما می توانید با توجه به سلیقه خود و کاربرد اجسام دسترسی سریع به هر چیزی را برای خود آسان کرده و امداد رسانی در کوتاهترین زمان ممکن را انجام دهید.

طبق آیین نامه وزارت بهداشت جعبه کمک های اولیه باید شامل موارد زیر باشد:

یک جفت دستکش

چهار عدد گاز استریل

یک رول باند

ده عدد چسب زخم

یک ورق(ده عدد) قرص مسکن(آسپیرین یا استامینوفن ساده)

 پنبه

چند عدد سنجاق قفلی

که تمامی این اقلام به آسانی و در جای مناسب در جعبه کمک های اولیه لوتوس می‌تواند قرار گیرد.

همچنین در پشت جعبه کمک های اولیه فلزی چهار جای پیچ قرار داده شده است تا در جای مشخص به صورت محکم روی دیوار نصب شده و دسترسی به آن را راحت تر کند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای جعبه کمک های اولیه لوتوس