جعبه آتش نشانی تک کابین ۷۰*۶۰

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

جعبه آتش نشانی تک کابین ۷۰*۶۰

 

جعبه آتش نشانی تک کابین ۷۰*۶۰

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

مهار آتش مهمترین مسئله در ساختمان های مسکونی، کارگاهها، ادارات و... می باشد. اگر آتش به موقع مهار نشود ممکن استباعث خسارات جبران ناپذیری ناشی از آتش سوزی شود.

هنگامی که آتش سوزی رخ می دهد تا نیروهای امدادی به محل وقوع حادثه برسند مدت زمانی  طول خواهد کشید به همین منظور اقدام به موقع می تواند تا رسیدن نیروهای امدادی از بروز حوادث بیشتر جلوگیری کند.

جعبه آتش نشانی یکی از مهمترین لوازم ایمنی در چنین مکان هایی می باشد.

توضیحات کالا

 

 

جعبه آتش نشانی تک کابین ۷۰*۶۰

 

جعبه آتش نشانی تک کابین ۷۰*۶۰

 

جعبه آتش نشانی همانطور که از نامش پیداست برای نگهداری لوازم آتش نشانی استفاده می شود. جعبه آتش نشانی از جنس ورق آهنی بوده که به راحتی از بین نمی رود و در مکان هایی نصب می شود که به آسانی قابل دسترسی باشد.

شما می توانید در جعبه آتش نشانی تجهیزاتی مانند کپسول آتش نشانی، شیلنگ آتش نشانی و نازل آتش نشانی را نگهداری کنید. تا در هنگام وقوع حادثه بتوانید به سرعت وارد عمل شوید.

شیلنگ آتش نشانی داخل جعبه آتش نشانی به دور قرقره ای پیچیده شده است که از گره خوردن آن جلوگیری کند و باز کردن آن و رساندن به محل وقوع حادثه در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

اینگونه از جعبه های آتش نشانی که بر روی دیوار نصب می شوند باید در مکان هایی قرار داشته باشند که دسترسی به آنها در امن ترین مکان ممکن و همچنین در دسترس ترین مکان ممکن باشد که هنگام وقوع حادثه دسترسی به آنها راحت باشد.

جنس فایر باکس از ورق ۱ میلی متری می باشد که ضخامت لازم را در برابر ضربه داشته و به آسانی از بین نمی رود.

قفل استفاده شده در جعبه آتش نشانی قبلا به صورت قفل و کلید بوده که سرعت عمل را بسیار پایین می آورد و عدم دسترسی به کلید عملا استفاده از جعبه آتش نشانی را غیر ممکن می کرد. ولی امروزه از قفل های پرشی استفاده می شود تا بتوان به راحتی از جعبه آتش نشانی استفاده کرد.

رنگ جعبه آتش نشانی قرمز در نظر گرفته شده است تا به راحتی در داخل ساختمان قابل رویت باشد و بتوان در کوتاهترین زمان ممکن آن را پیدا کرد.

جعبه آتش نشانی تک کابین 60*70 همراه با قرقره داخلی و شیلنگ آتش نشانی به قطر ۱ اینچ به فروش می رسد و همچنین اگر تمایل داشته باشید می توانید کپسول آتش نشانی و نازل آتش نشانی دلخواه خود را خریداری کنید و هنگام ارسال محصول تجهیزات مورد نظر شما نیز برای شما ارسال خواهد شد.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای جعبه آتش نشانی تک کابین ۷۰*۶۰