جعبه آتش نشانی تک کابین ۵۰*۶۰

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

جعبه آتش نشانی تک کابین ۵۰*۶۰

 

جعبه آتش نشانی تک کابین ۵۰*۶۰

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

مهار آتش مهمترین مسئله در ساختمان های مسکونی، کارگاهها، ادارات و... می باشد. اگر آتش به موقع مهار نشود ممکن است موجب خسارات جبران ناپذیری ناشی از آتش سوزی شود.

هنگامی که آتش سوزی رخ می دهد تا نیروهای امدادی به محل وقوع حادثه برسند مدت زمانی طول خواهد کشید به همین منظور اقدام به موقع می‌تواند تا رسیدن نیروهای امدادی از بروز حوادث بیشتر جلوگیری کند.

جعبه آتش نشانی یکی از مهمترین لوازم ایمنی در چنین مکان هایی است.

توضیحات کالا

 

 

جعبه آتش نشانی تک کابین ۵۰*۶۰

 

جعبه آتش نشانی تک کابین ۵۰*۶۰

 

جعبه آتش نشانی همانطور که از نامش پیداست برای نگهداری لوازم آتش نشانی استفاده می شود. جعبه آتش نشانی از جنس ورق آهنی بوده که به راحتی از بین نمی رود و در مکان هایی نصب می شود که به آسانی قابل دسترس باشد.

در جعبه آتش نشانی می توان کپسول آتش نشانی، شیلنگ آتش نشانی، نازل آتش نشانی را نگهداری کرد. تا شما بتوانید در زمان وقوع حادثه به سرعت وارد عمل شوید.

شیلنگ آتش نشانی داخل جعبه آتش نشانی به دور قرقره ای پیچیده شده است که از گره خوردن آن جلوگیری می کند و باز کردن آن و رساندن به محل وقوع حادثه در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

اینگونه از جعبه های آتش نشانی که بر روی دیوار نصب می شوند باید در مکان هایی قرار داشته باشند که دسترسی به آنها در امن ترین مکان ممکن و همچنین در دسترس ترین مکان ممکن باشد که هنگام وقوع حادثه دسترسی به آنها آسان باشد.

جنس فایر باکس از ورق یک میلی متری می باشد که در برابر ضربه ضخامت لازم را داشته و به راحتی از بین نمیرود.

قفل استفاده شده در جعبه آتش نشانی قبلا به صورت قفل و کلید بوده که سرعت عمل را بسیار پایین می آورد و نبود کلید عملا استفاده از جعبه آتش نشانی را غیر ممکن می کرد. ولی امروزه از قفل های پرشی استفاده می شود تا بتوان به راحتی از جعبه آتش نشانی استفاده کرد.

رنگ جعبه آتش نشانی تک کابین 50*60 قرمز در نظر گرفته شده است تا به راحتی در داخل ساختمان قابل رویت باشد و بتوان در کوتاه ترین زمان ممکن آن را پیدا کرد.

جعبه آتش نشانی تک کابین همراه با قرقره داخلی، نازل آتش نشانی ۳ حالته و نیز بست آتش نشانی و رابط بین شیر و شیلنگ آتش نشانی به فروش می رسد.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای جعبه آتش نشانی تک کابین ۵۰*۶۰