پیش بند شیمیایی پی وی سی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس کار 

پیش بند شیمیایی پی وی سی

 

تماس با ما

 

09352123644

 

پیش بند شیمیایی PVC

این پیش بند از جنس خالص PVC تولید شده و دارای مقاومت بسیار مطلوب در مقابل تماس با کلیه مواد شیمیایی خورنده و سوزاننده اسیدی، قلیایی، نمکی و حلال های شیمیایی می باشد.

ابعاد این پیش بند شامل پهنای 32 سانتی متری در ناحیه سینه، عرض 111 سانتی متری در ناحیه شکم و پایین تر و بلندی 180 سانتی متری بوده و به راحتی تمام بخش های در معرض خطر اپراتورهای بیمارستانی و آزمایشگاهی را پوشش می دهد. 

این پیش بند دارای تأییدیه استاندارد CE (EN 14605) و ساخت اروپا می باشد.

توضیحات کالا

 

درباره پیش بند PVC 

 

پیش بند شیمیایی پی وی سی

 


توضیحات بیشتر : 


این محصول در واقع یک قطعه پارچه پلاستیکی ذوزنقه ای شکل می باشد که طول ضلع کوچک آن 84 سانتی متر و طول ضلع بزرگ 112 سانتی متر است. ارتفاع یا قد این پیش بند 122 سانتی متر می باشد. ضمنا ضخامت این ورق پی وی سی نیز حدود 0/45 میلی متر می باشد.

یک بند دور گردن در بالا و بر روی ضلع کوچک تعبیه شده است که با انداختن آن دور گردن و بستن دو بند جانبی در پشت کمر، می توانیم پیش بند را محکم کنیم. 

همانگونه که از نام این محصول نیز مشخص است، از آن برای جلوگیری از پاشیدگی مایعات شیمیایی و اسیدی به لباس شخصی یا لباس کار استفاده می شود. این محصول کمی سنگین از نوع پلاستیکی بوده و وزنی در حدود 650 گرم دارد و تولید کشور سریلانکا تحت لیسانس شرکت اصلی انسل می باشد. 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای پیش بند شیمیایی پی وی سی