لباس ضد آب ماهیگیری پیش بندی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس ضد آب ماهیگیری پیش بندی

 

لباس ضد آب ماهیگیری پیش بندی

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

برخی از کارها در محیط های تر انجام می شود و یا محیط آن کارها گل آلود است مانند شالی کوبی ها، لایروبی مسیل ها و… برای اینجور کارها باید از لباس های مخصوص خود استفاده شود. همچنین می توانید برای کارهایی که امکان پاشیدن مواد در آن زیاد است از لباس ضد آب ماهیگیری نیز استفاده کنید.

لباس ضد آب ماهیگیری پیش بندی کاملا ضد آب بوده و مانع نفوذ آب و حتی باد به داخل شده و از بدن فرد در برابر خیس شدن و سرما محافظت می کند.

 

توضیحات کالا

 

 

لباس ضد آب ماهیگیری پیش بندی

 

لباس ضد آب ماهیگیری پیش بندی

 

لباس ضد آب ماهیگیری پیش بندی، از جنس PVC بوده که بسیار سبک و کاملا ضد آب می باشد. پارچه پی وی سی به کار رفته در لباس ضد آب ماهیگیری در مقابل نفوذ باد و آب بسیار مقاوم است و شما می توانید از این بارانی بر روی لباس های خود استفاده کنید.

در لباس ضد آب ماهیگیری پیش بندی چکمه آن که از جنس پی وی سی می باشد به وسیله پرس به لباس آن متصل شده و از محل اتصال هیچگونه آبی نفوذ نکرده و شما می توانید به سادگی در محیط های گل آلود و یا زمین های شیلات شده بدون آنکه آبی داخل آن نفوذ کند و به راحتی به کار خود ادامه دهید.

برای نگهداری برخی از لوازم البته کوچک در کناره های لباس ضد آب ماهیگیری پیش بندی جیب هایی قرار داده شده است که شما می توانید برخی از وسایل خود را در آن قرار دهید.

این جیب ها دو عدد روی کناره های لباس ضد آب ماهیگیری پیش بندی تعبیه شده است.

از لباس ضد آب ماهیگیری پیش بندی معمولا برای کارهایی چون باغبانی، شیلات و اکثر کارهایی که در محیط های تر انجام می شود استفاده می شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس ضد آب ماهیگیری پیش بندی