کاپشن شلوار طرح سیلور

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کاپشن شلوار طرح سیلور

 

کاپشن طرح سیلور

 

تماس با ما

 

09352123644

 

مرسوم ترین و ساده ترین نوع لباس کار، کاپشن شلوار و یا همان لباس کار دو تیکه می باشد که عموما در کسب و کار های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

کاپشن شلوار طرح سیلور بسیار مناسب استفاده در کارخانجات، صنعت نفت و پتروشیمی، صنعت خودروسازی، عمران، راه سازی و... می باشد.

این کاپشن شلوار مهندسی دارای 4 جیب بر روی کاپشن به همراه 2 عدد جای خودکار، یکی برروی سینه و دیگری برروی بازو و همچنین 2 جیب برروی شلوار می باشد و دوخته شده از پارچه ی فلامنت کج راه است.
کاپشن شلوار مهندسی فوق در 4 سایز قابل سفارش می باشد.

توضیحات کالا

 

 

کاپشن شلوار طرح سیلور

 

کاپشن شلوار طرح سیلور

 

کاپشن شلوار مردانه طرح سیلور از جنس فلامنت بوده و با کیفیت درجه یک سفارشی دوخته و عرضه می شود.

بهتر است بدانید که جنس یک لباس کار( کاپشن و شلوار ) را زمانی می توان تعیین کرد که نوع فعالیت یک کارگاه و شرایط محیطی و نوع خطرات موجود مشخص باشد تا میزان نفوذ عوامل متعدد بیولوژیکی را به حداقل ممکن برسد.

دلیل نام گذاری این لباس طرح سیلور استفاده از زیپ های سیلوری در آن می باشد.

این نوع لباس کار یکی از محبوب ترین و بهترین مدل های لباسکار است که دوخته شده از پارچه فلامنت کجراه می باشد که در مقابل نفوذ آب، روغن و مواد نفتی از مقاومت بالایی برخوردار است.

لباس کارگاهی طرح سیلور از الیاف طبیعی و درصد کمی الیاف مصنوعی تولید شده که وجود الیاف طبیعی مقاومت و ماندگاری این کاپشن شلوار را به صورت چشم گیری بالا می برد و  همچنین به دلیل پوشاندن کامل بدن از فرد در برابر هر گونه آسیب و خطر احتمالی محافظت می کند.

استفاده از کاپشن شلوار مهندسی بیشتر در صنایع نفت و پتروشیمی، عمران و راهسازی، دامداری و مرغداری، صنایع فلزی و… مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از مزیت های این محصول وجود دو جیب نیمه پاکتی با در پوش هایی از زیپ سیلور بر روی سینه و دو جیب فیلتو با در پوش هایی از زیپ سیلور می باشد که باعث شده تا به خوبیاز لوازم قرار گرفته درون جیب های لباس محافظت شود.

همچنین بر روی سینه و بازوی چپ جای خودکار طراحی و تعبیه شده است.

شلوار این محصول که کمر آن بصورت کش دار کار شده باعث شده تا حداکثر نرمی و راحتی را برای استفاده کننده به همراه داشته باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کاپشن شلوار طرح سیلور