لباس کار ویژه زیتونی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس کار 

لباس کار ویژه زیتونی کرم

 

تماس با ما

 

09352123644

 

 

لباس کار ویژه


پارچه به کار رفته در لباس کار ویژه از جنس فلامنت کج راه بوده که به دلیل استحکام بالا، موجب تبادل جریان هوا با سطح پوست شده و در کاهش میزان تعریق نقش به سزایی دارد.

دوخت لباس کار دو سوزنه بوده که باعث محکم شدن درزهای لباس کار می شود. این لباس کار در سایز های M - L - XL - 2XL تولید می شود.


لباس کار مدل ویژه دارای دو جیب روی سینه، دو جیب پایین کاپشن و دو جیب درز پهلو روی شلوار دوخته شده است.

این نوع لباس کار قابل استفاده در ساختمان سازی، حفر تونل، معادن، کشاورزی، دامداری، صنایع، کارخانجات، شهرداری و .... می باشد.

توضیحات کالا

 

 

لباس کار کج راه 

 

لباس کار ویژه زیتونی کرم

 

توضیحات بیشتر :


کج راه؛ نام این پارچه از خطوط کجی که در بافت آن است گرفته شده. پارجه کج راه در سه نوع تولید می شود : کج راه فلامنت، کج راه فلامنت ویسکوز و کج راه کتان. پارچه کج راه به علت لطافت و خنکی آن پر طرفدارترین پارچه برای دوخت لباس کار می باشد.


از ویژگی های لباس کار داشتن پارچه ای با کیفیت با کمترین میزان پلی استر است، همچنین تثبیت رنگ و عدم آبروی پارچه لباس کار نکته ای است که هنگام خرید لباس کار باید مورد توجه قرار گیرد . به طور کلی یک لباس کار باید نه گشاد و نه تنگ باشد و درزهای آن نیز دو دوخت باشد. جنس پارچه باید نرم و خنک باشد و همچنین شست و شو و اتوکشی لباسکار باید راحت باشد.


دوخت لباس کار از مواردیست که باید مورد اهمیت قرار گیرد، هنگام خرید لباس کار باید این موضوع را مد نظر قرار دهید که هرچقدر هم دوخت لباس کار با کیفیت باشد، اگر کاربر لباس کار را با سایز مناسب تهیه نکند قطعا با مشکل مواجه خواهد شد و موجب شکافته شدن درزهای لباس می شود.


نوع بسته شدن لباسکار زیپی، دکمه ای و ... نوع آستین و نحوه بسته شدن لباس کار و همچنین مدل شلوار و تعداد جیب های دوخته شده روی لباس از مواردی هستند که باید هنگام خرید لباس کار به آن ها توجه شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس کار ویژه زیتونی