لباس کار مهندسی جلیقه دار

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

  

لباس کار مهندسی جلیقه دار استخوانی

 

تماس با ما

 

09352123644

 

لباس کار مهندسی 


این لباس کار از جنس فلامنت کج راه بوده که دوخت آن دو سوزنه می باشد که باعث محکم شدن درزهای لباس می شود.

آستین های لباس کار فوق توسط یک زیپ به لباس متصل است و کاربر می تواند هر زمان که تمایل داشت آستین را از لباس جدا و لباس کار را به صورت جلیقه ای استفاده کند، به همین علت نام این لباس کار، مهندسی جلیقه دار می باشد.

لباس کار نام برده شده به رنگ استخوانی طراحی شده، قسمت سینه لباس کار و نوار دوزی جیب ها با رنگ قهوه ای طراحی شده است. امکان تولید این لباس با رنگ دلخواه شما می باشد.

مورد استفاده در ساختمان سازی، راه سازی، معادن، صنایع، کارخانجات و ..... می باشد.

 

توضیحات کالا

 

 

لباس کار 

لباس کار مهندسی جلیقه دار استخوانی

 

لباس کار به لباسی گفته می شود که با توجه به سلیقه، نوع فعالیت شغلی، سمتی که فرد در آن مشغول به کار است و همچنین شرایط آب و هوایی محل کار انتخاب می گردد.

جدای از ضرورت هایی که در پوشیدن لباس کار وجود دارد، یکی از دلایل مهمی که می توان به آن اشاره کرد، حفظ جان نیروی کار و یا کاهش آسیب دیدگی از خطرات احتمالی در حین فعالیت می باشد.


کارایی لباس کار به اینجا ختم نمی شود، بلکه از لباس کار جهت ایجاد نظم و آراستگی افراد، شناسایی آنان از سایر افراد متفرقه و متحدالشکل شدن نیروی کار استفاده می شود.

بنابراین لباس کار باید طوری طراحی شود که از شخص در برابر این خطرات محافظت کند و امنیت کاربر را تضمین کند. در برخی از ارگان ها و سازمان ها پوشیدن لباس کار یک الزام است؛ لباس کار بر اساس هر محیطی جداگانه طراحی، تولید و انتخاب می شود.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس کار مهندسی جلیقه دار