لباس کار مهندسی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس کار

 

لباس کار مهندسی

 

تماس با ما

 

09352123644

 

لباس کار مهندسی 

جنس ابن لباس کار کتان با الیاف 70% پنبه و 30% پلی استر می باشد. دوخت لباس دو سوزنه بوده که باعث محکم شدن درزهای لباس کار شده است.

لباس کار کتان در رنگ های سرمه ای و قرمز تولید شده است. دارای چهار جیب روی لباس و دو جیب درز پهلو روی شلوار می باشد. 

این نوع لباسکار جهت استفاده در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، معماری، عمران، راهسازی، معدن، صنایع خودروسازی، جوشکاری، آهنگری و تعمیرگاه ها مناسب می باشد.


توضیحات کالا

 

 

درباره لباس کار 

 

لباس کار مهندسی

 

توضیحات بیشتر : 

لباس کار یا همان یونیفرم پوششی محافظتی است که افراد در حین کار از آن استفاده می کنند. امروزه لباس کار در طرح ها و جنس های متفاوت برای مشاغل طراحی و تولید می شود. مهمترین اصل انتخاب لباس کار ارتقاء حفاظت ایمنی می باشد، هر محیط کاری چالش های مخصوص به خود را دارد و هر شغلی خطر های مخصوصی پرسنل را تهدید می کند.

بنابراین لباس کار باید طوری طراحی شود که از شخص در برابر این خطرات محافظت کند و امنیت کاربر را تظمین کند. در برخی از ارگان ها و سازمان ها پوشیدن لباس کار یک الزام است؛ لباس کار بر اساس هر محیطی جداگانه طراحی، تولید و انتخاب می شود.

لباس کار می تواند برای تمامی مشاغل با مزایای همچون کاربرد تبلیغاتی و نمایشی، بالا بردن اعتبار نهاد آن نهاد، ایجاد پرستیژ کاری و ایجاد حس مسئولیت در افراد همراه باشد. لباس کار تأثیرگذاری شما را در محیط شغلی تان افزایش می دهد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس کار مهندسی