از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ایمن تجارت سالیان ایمن تجارت سالیان

ثبت نام

لبا س کار لیون ورک - دو تیکه

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

  

لباسکار لیون ورک

 

تماس با ما

 

09352123644

 

لباس کار لیون ورک


این لباس کار از جنس فلامنت کج راه بوده و دوخت آن دو سوزنه می باشد که باعث محکم شدن درز های لباس می شود.

لباس کار لبون ورک دارای جهار جیب پاکتی روی لباس و دو جیب جای خودکاری یکی روی بازوی سمت چپ و دیگری کنار جیب سمت چپ می باشد. شلوار لباس کار دارای دو جیب درز پهلو و یک جیب پاکتی مهندسی می باشد.

لباس کار فوق به رنگ سرمه ای آبی، سرمه ای قرمز طراحی شده، رنگ اصلی لباس کار سرمه ای و از رنگ آبی و قرمز برای طراحی جیب ها، سرشانه پشت لباس و آرنج لباس کار استفاده شده است.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

 

 

لباس کار 

لباسکار لیون ورک

 


لباس کار به لباسی گفته می شود که با توجه به سلیقه، نوع فعالیت شغلی، سمتی که فرد در آن مشغول به کار است و همچنین شرایط آب و هوایی محل کار انتخاب می گردد.

جدای از ضرورت هایی که در پوشیدن لباسکار وجود دارد، یکی از دلایل مهمی که می توان به آن اشاره کرد، حفظ جان نیروی کار و یا کاهش آسیب دیدگی از خطرات احتمالی در حین فعالیت می باشد.

کارایی لباسکار به اینجا ختم نمی شود، بلکه از لباس کار جهت ایجاد نظم و آراستگی افراد، شناسایی آنان از سایر افراد متفرقه و متحدالشکل شدن نیروی کار استفاده می شود.

امروزه لباس کار در طرح ها و جنس های متفاوتی برای مشاغل طراحی و تولید می شود. مهم ترین اصل انتخاب لباس کار ارتقاء حفاظت ایمنی می باشد، هر محیط کاری چالش های مخصوص به خود را دارد و هر شغلی خطرهای مخصوصی پرسنل را تهدید می کند.

بنابراین لباس کار باید طوری طراحی شود که که از شخص در برابر این خطرات محافظت کند و امنیت کاربر را تظمین کند. در برخی از ارگان ها و سازمان ها پوشیدن لباس کار یک الزام است؛ لباس کار بر اساس هر محیطی جداگانه طراحی، تولید و انتخاب می شود.