لباس کار شبرنگی مشکی زرد

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس کار  

لباس کار شبرنگی مشکی زرد

 

تماس با ما

 

09352123644

 

لباس کار شبرنگی


جنس این لباس کار فلامنت کج راه می باشد و دوخت لباس دو سوزنه است که موجب استحکام درزهای لباس می باشد. 

لباسس کار فوق دارای سه جیب که یک جیب مربعی روی سینه و دو جیب مربعی پایین کاپشن می باشد. سه جیب روی شلوار که دو جیب درز پهلو و یک جیب مهندسی می باشد.

روی سینه و بالای جیب لباس کار شبرنگ کار شده است.

این نوع لباس کار قابل استفاده در ساختمان سازی، حفر تونل، معادن، کشاورزی، دامداری، صنایع، کارخانجات، شهرداری و ... می باشد.

توضیحات کالا

 

 

درباره لباس کار  

 

لباس کار شبرنگی مشکی زرد

 

توضیحات بیشتر :


لباس کار به لباسی گفته می شود که با توجه به سلیقه، نوع فعالیت شغلی، سمتی که فرد در آن مشغول به کار است و همچنین شرایط آب و هوایی محل کار انتخاب می گردد. 

جدای از ضرورت هایی که در پوشیدن لباس کار وجود دارد، یکی از دلایل مهمی که می توان به آن اشاره کرد، حفظ جان نیروی کار و یا کاهش آسیب دیدگی از خطرات احتمالی در حین فعالیت می باشد.

کارایی لباس کار به اینجا ختم نمی شود، بلکه از لباس کار جهت ایجاد نظم و آراستگی افراد، شناسایی آنان از سایر افراد متفرقه و متحدالشکل شدن نیروی کار استفاده می شود.

بنابراین لباس کار باید طوری طراحی شود که از شخص در برابر این خطرات محافظت کند و امنیت کاربر را تظمین کند. در برخی از ارگان ها و سازمان ها پوشیدن لباس کار یک الزام است؛ لباس کار بر اساس هر محیطی جداگانه طراحی، تولید و انتخاب می شود.

لباس کار می تواند برای تمامی مشاغل با مزایایی همچون کاربرد تبلیغاتی و نمایشی، بالا بردن اعتبار آن نهاد، ایجاد پرستیژ کاری و ایجاد حس مسئولیت در افراد همراه باشد. لباس کار تأثیر گذاری شما را در محیط شغلی تان افزایش می دهد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس کار شبرنگی مشکی زرد