لباس کار سیلوری

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس کار 

لباس کار سیلوری سرمه ای آبی

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

لباس کار سیلوری

جنس لباس کار فوق فلامنت کج راه می باشد و دوخت آن دو سوزنه است که باعث محکم شدن درزهای لباس کار شده است.

این لباس کار با رنگ سرمه ای آبی طراحی شده، قسمت های روی سینه، دور بازو، یقه و سرشانه پشت لباس سرمه ای کار شده و شلوار لباس کار کامل سرمه ای می باشد.

شلوار لباس کار مذکور کمر کش دار و زیپی است. آستین لباس بلند و سر آستین ها دکمه دار، و زیپ لباس نقره ای ( سیلوری ) می باشد.

این نوع لباس کار قابل استفاده در ساختمان سازی، حفر تونل، معادن، کشاورزی، دامداری، صنایع، کارخانجات، شهرداری و ... می باشد.

 

توضیحات کالا

 

 

درباره لباس کار 

 

لباس کار سیلوری سرمه ای آبی

 

توضیحات بیشتر :


لباس کار به لباسی گفته می شود که با توجه به سلیقه، نوع فعالیت شغلی، سمتی که فرد در آن مشغول به کار است و همچنین شرایط آب و هوایی محل کار انتخاب می گردد. 

جدای از ضرورت هایی که در پوشیدن لباس کار وجود دارد، یکی از دلایل مهمی که می توان به آن اشاره کرد، حفظ جان نیروی کار و یا کاهش آسیب دیدگی از خطرات احتمالی در حین فعالیت می باشد.

کارایی لباس کار به اینجا ختم نمی شود، بلکه از لباس کار جهت ایجاد نظم و آراستگی افراد، شناسایی آنان از سایر افراد متفرقه و متحدالشکل شدن نیروی کار استفاده می شود.

بنابراین لباس کار باید طوری طراحی شود که از شخص در برابر این خطرات محافظت کند و امنیت کاربر را تظمین کند. در برخی از ارگان ها و سازمان ها پوشیدن لباس کار یک الزام است؛ لباس کار بر اساس هر محیطی جداگانه طراحی، تولید و انتخاب می شود.

لباس کار می تواند برای تمامی مشاغل با مزایایی همچون کاربرد تبلیغاتی و نمایشی، بالا بردن اعتبار آن نهاد، ایجاد پرستیژ کاری و ایجاد حس مسئولیت در افراد همراه باشد. لباس کار تأثیر گذاری شما را در محیط شغلی تان افزایش می دهد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس کار سیلوری