لباس کار ایران خودرویی طوسی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس کار  

لباس کار ایران خودرویی طوسی پشت آبی

 

تماس با ما

 

09352123644

 

لباس کار ایران خودرویی 

پارچه به کار رفته در لباس کار ایران خودرویی از جنس کج راه فلامنت بوده که به دلیل استحکام بالا، موجب تبادل جریان هوا با سطح پوست شده و در کاهش میزان تعریق نقش به سزایی دارد.

دوخت لباس کار دو سوزنه بوده که باعث محکم شدن درزهای لباس کار می شود.


لباس کار فوق دارای سه جیب روی کاپشن که یک جیب مربعی روی سینه و دو جیب قسمت پایین دوخته شده، شلوار نیز دارای دو جیب در پهلو می باشد. زیپ لباس کار توسط یک نقاب پارچه ای پوشش داده شده که به صورت چسبی می باشد.

این نوع لباس کار قابل استفاده در ساختمان سازی، حفر تونل,معادن,کشاورزی,دامداری,صنایع,کارخانجات,شهرداری و ... می باشد.

توضیحات کالا

 

 درباره لباس کار 

 

لباس کار ایران خودرویی طوسی پشت آبی

 

توضیحات بیشتر : 

لباس کار یا همان یونیفرم پوششی محافظی است که افراد در حین کار از آن استفاده می کنند. امروزه لباس کار در طرح ها و جنس های متفاوتی برای مشاغل طراحی و تولید می شود. مهمترین اصل انتخاب لباس کار ارتقاء حفاظت ایمنی می باشد، هر محیط کاری چالش های مخصوص به خود را دارد و هر شغلی خطرهای مخصوصی پرسنل را تهدید می کند.

بنابراین لباس کار باید طوری طراحی شود که از شخص در برابر این خطرات محافظت کند و امنیت کاربر را تظمین کند. در برخی از ارگان ها و سازمان ها پوشیدن لباس کار یک الزام است؛ لباس کار بر اساس هر محیطی جداگانه طراحی، تولید و انتخاب می شود.

لباس کار می تواند برای تمامی مشاغل با مزایایی همچون کاربرد تبلیغاتی و نمایشی، بالا بردن اعتبار نهاد، ایجاد پرستیژ کاری و ایجاد حس مسئولیت در افراد همراه باشد. لباس کار تأثیرگذاری شما را در محیط شغلی تان افزایش می دهد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس کار ایران خودرویی طوسی