لباس کار آلفا سورمه ای زرد

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس کار 

لباس کار آلفا سورمه ای زرد

 

تماس با ما

 

09352123644

 

لباس کار آلفا


لباس کار آلفا از جنس کج راه فلامنت بوده که با دوخت دو سوزنه درزهای لباس استحکام بالایی دارند.

لباس کار کاپشن شلوار مدل آلفا دارای دو جیب زیپی روی سینه و دو جیب درز پهلو پایین کاپشن، یک جای خودکار روی سینه و یک عدد روی آستین سمت چپ می باشد و شلوار دارای دو جیب درز پهلو یک جیب مربعی پشت شلوار و یک جیب جای خودکار می باشد.

آستین لباس کار بلند و سر آستین چسبی، نحوه بسته شدن لباس کار به صورت زیپی می باشد.

این نوع لباس کار قابل استفاده در ساختمان، حفر تونل، معادن، کشاورزی، دامداری، صنایع، کارخانجات، شهرداری و .... می باشد.

 

 

توضیحات کالا

 

  درباره لباس کار 

 

لباس کار آلفا سورمه ای زرد

 

توضیحات بیشتر : 

لباس کار به لباسی گفته می شود که با توجه به سلیقه، نوع فعالیت شغلی، سمتی که فرد در آن مشغول به کار است و همچنین شرایط آب و هوایی محل کار انتخاب می گردد.

جدای از ضرورت هایی که در پوشیدن لباس کار وجود دارد، یکی از دلایل مهمی که می توان به آن اشاره کرد، حفظ جان نیروی کار و یا کاهش آسیب دیدگی از خطرات احتمالی در حین فعالیت می باشد.


کارایی لباس کار به اینجا ختم نمی شود، بلکه از لباس کار جهت ایجاد نظم و آراستگی افراد، شناسایی آنان از سایر افراد متفرقه و متحدالشکل شدن نیروی کار استفاده می شود.

بنابراین لباس کار باید طوری طراحی شود که از شخص در برابر این خطرات محافظت کند و امنیت کاربر را تظمین کند. در برخی از ارگان ها و سازمان ها پوشیدن لباس کار یک الزام است؛ لباس کار بر اساس هر محیطی جداگانه طراحی، تولید و انتخاب می شود.

لباس کار می تواند برای تمامی مشاغل با مزایایی همچون کاربرد تبلیغاتی و نمایشی، بالا بردن اعتبار آن نهاد، ایجاد پرستیژ کاری و ایجاد حس مسئولیت در افراد همراه باشد. لباس کار تأثیرگذاری شما را در محیط شغلی تان افزایش می دهد. 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس کار آلفا سورمه ای زرد