لباس کار یکسره 550 گرم کرمی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس کار 

لباس کار یکسره 550 گرم کرمی

 

تماس با ما

 

09352123644

 

لباس کار یکسره ( بیلرسوت )


جنس لباس کار یکسره کتان می باشد که 70% پنبه و 30% پلی استر است.

کمر لباس از قسمت های پهلو سمت راست و چپ کش دار می باشد و قسمت سرشانه لباس، آستر توری کار شده است.

این لباس کار یکسره دارای یک جیب زیپ دار سمت راست که دو جای خودکار روی همین جیب طراحی شده، دو جیب پاکتی کوچک سمت چپ سینه، دو عدد قلاب جای خودکار روی بازوی سمت راست لباس طراحی شده است.

چهار جیب روی شلوار لباس کار می باشد که دو عدد از جیب ها درز پهلو و دو عدد جیب پشت مربعی و یک جیب کوچک پایین جیب سمت راست شلوار طراحی شده است.

این نوع لباس کار مناسب جهت استفاده در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، معماری، عمران، راهسازی، معدن، صنایع خودرو سازی، جوشکاری، آهنگری و تعمیرگاه ها می باشد.

توضیحات کالا

 

 

شست و شو لباس کار 

 

لباس کار یکسره 550 گرم کرمی

 

توضیحات بیشتر :


یکی از مزایای پوشاک کتان، امکان شست و شوی آسان آن است. لباس کار کتان بسیار مقاوم می باشد و لکه بری آن نیازمند هیچ اقدام ویژه ای نیست، کافی است از شوینده ی مناسب و درجه حرارت متانسب با ضخامت و رنگ پارچه استفاده کنید و لباس ها را درون لباسشویی قرار دهید.

از شستن لباس کار که رنگ تیره ای دارد با آب داغ خودداری شود، زیرا آب داغ باعث تغییر رنگ پارچه لباس کار می شود و به تار و پود پارچه آسیب می زند و عمر لباس کار را کم می کند.


اتوکشی لباس کار مذکور راحت و سریع انجام می شود. اگر چروک های لباس کار عمیق است می توانید از پارچه ای نازک و مرطوب استفاده کنید، پارچه را روی لباس کار کتان پهن کرده و بعد لباس را اتو کنید. بدین ترتیب لباستان صاف و آماده ی پوشیدن می شود و ظاهر شما را آراسته و زیبا تر نشان می دهد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس کار یکسره 550 گرم کرمی