لباس کار یکسره 550 گرم سورمه ای

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس کار 

لباس کار یکسره 550 گرم سورمه ای

 

تماس با ما

 

09352123644

 

لباس کار یکسره ( بیلرسوت ) جنس لباس کار یکسره کتان می باشد که 70% پنبه و 30% پلی استر است.

کمر لباس از قسمت های پهلو سمت راست و چپ کش دار می باشد و قسمت سرشانه لباس آستر توری کار شده است.

این لباس کار یکسره دارای یک جیب زیپ دار سمت راست که دو جای خودکار روی همین جیب طراحی شده، دو جیب پاکتی کوچک سمت چپ سینه، دو عدد قلاب جای خودکار روی بازوی سمت راست لباس طراحی شده است.

چهار جیب روی شلوار لباس کار می باشد که دو عدد از جیب ها درز پهلو و دو عدد جیب پشت مربعی و یک جیب کوچک پایین جیب سمت راست شلوار طراحی شده است.

این نوع لباسکار مناسب جهت استفاده در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، معماری، عمران، راهسازی، معدن، خودروسازی، جوشکاری، آهنگری و تعمیرگاه ها می باشد.

توضیحات کالا

 

 

درباره لباس کار 

 

لباس کار یکسره 550 گرم سورمه ای

 

توضیحات بیشتر :


لباس کار پوششی محافظتی است که افراد در حین کار از آن استفاده می کنند. امروزه لباس کار در طرح ها و جنس های متفاوت برای مشاغل مختلف طراحی و تولید می شوند. مهم ترین اصل در خرید لباس کار ارتقاء حفاظت ایمنی می باشد.

هر محیط کاری چالش های مخصوص به خود را دارد و در هر شغلی خطر های مخصوصی پرسنل را تهدید میکند؛ بنابراین لباسکار باید طوری طراحی شود که از شخص در برابر ابن خطرها محافظت کند و امنیت کاربر را تظمین کند. در برخی از ارگان ها و سازمان ها پوشیدن لباس کار یک الزام است؛ پس لباس کار باید بر اساس هرمحیطی جداگانه طراحی، تولید و انتخاب شود.


یکی از پرکاربرد ترین لباس کار ها، لباس کار یکسره یا بیلرسوت می باشد. این نوع لباسکار در سال 1890 میلادی اختراع شد. لباس کار یکسره ابتدا به عنوان لباس کارگری بوده و معمولا توسط کارگران معدن مورد استفاده قرار می گرفت، اما بعد ها در تعمیرگاه ها مورد استقبال واقع شد و به لباس رسمی تعمیرکاران مبدل گردید.

لباس کار یکسره در ابتدا از جنس جین طراحی شده بود و بعد ها در جنس های مختلف طراحی و تولید شد، لباس کار یکسره با نام های اورال، سرهمی و بیلرسوت نیز شناخته شده است.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس کار یکسره 550 گرم سورمه ای