لباس کار یکسره آبی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس کار 

لباس کار یکسره آبی

 

تماس با ما

 

09352123644

 

 

لباس کار یکسره ( بیلرسوت )

این لباس کار به صورت یکسره دوخته شده که از پارچه ترگال با رنگ آبی می باشد.

دارای دو جیب در قسمت بالایی و سه جیب و یک جای خودکار بر روی شلوار است.

وجود زیپ در جلوی لباس، تعویض لباس را راحت کرده است.

 

لباس کار ترگال فوق قابل سفارش در 3 سایز X - XL - XXL می باشد.


توضیحات کالا

 

 درباره لباس کار

 

 

لباس کار یکسره آبی

 

توضیحات بیشتر :

 

لباس کار پوششی محافظتی است، که افراد در حین کار از آن استفاده می کنند. امروزه لباس کار در طرح ها و جنس های متفاوت برای مشاغل مختلف طراحی و تولید می شوند. مهم ترین اصل در خرید لباس کار ارتقاء حفاظت ایمنی می باشد.


هر محیط کاری چالش های مخصوص به خود را دارد و هر شغلی خطرهای مخصوصی پرسنل را تهدید می کند؛ بنابراین لباس کار یاید طوری طراحی شود که از شخص در برابر این خطر ها محافظت کند و امنیت کاربر را تظمین کند. در برخی از ارگان ها و سازمان ها پوشیدن لباس کار یک الزام است؛ لباس کار باید بر اساس هر محیطی جداگانه طراحی، تولید و انتخاب شود.


یکی از پر کاربرد ترین لباس کار ها ، لباس کار یکسره یا بیلرسوت می باشد. این نوع لباس کار در سال 1890 میلادی اختراع شد. لباس کار یکسره ابتدا به عنوان لباس کارگری بوده و معمولا توسط کارگران معدن مورد استفاده قرار می گرفت، اما بعد ها در تعمیرگاه ها مورد استقبال واقع شد و به لباس رسمی تعمیرکاران مبدل گردید.


لباس کار یکسره در ابتدا از جنس جین طراحی شده بود و بعدها در جنس های مختلف طراحی و تولید شد، لباسکار یکسره با نام های اورال، سرهمی و بیلرسوت در بازار نیز شناخته شده می باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس کار یکسره آبی