لباس کار دوبنده سرمه ای قرمز

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس کار 

لباس کار دوبنده سرمه ای قرمز

 

تماس با ما

 

09352123644

 

لباس کار دو بنده 


این لباس کار دو بنده از جنس کتان بوده و بند های لباس کار توسط گیره های پلاستیکی قابل تنظیم می باشد. دوخت لباس دو سوزنه بوده که باعث محکم شدن درزهای لباس کار می شود.

لباس کار دو بنده کتان دارای یک جیب بزرگ زیپی، دو جیب مربعی روی سینه، دو جیب درز پهلو و دو جیب پاکتی بغل های شلوار و دو جیب پاکتی پشت شلوار می باشد. زیر بغل کش دار و شلوار دارای زیپ می باشد.

این نوع لباس کار قابل استفاده در ساختمان سازی، کارواش، کشاورزی، دامداری، صنایع، کارخانجات و ... می باشد. 

توضیحات کالا

 

 

لباس کار کتان 

 

لباس کار دوبنده سرمه ای قرمز

 

توضیحات بیشتر : 


یکی از مزایای پوشاک کتان، امکان شست و شوی آسان آن است. لباس کار کتان  بسیار مقاوم می باشد و لکه بری آن نیازمند هیچ اقدام ویژه ای نیست، کافی است از شوینده مناسب و درجه حرارت متناسب با ضخامت و رنگ پارچه استفاده کنید و لباس ها را درون لباسشویی قرار دهید.

از شستن لباس کار که رنگ تیره ای دارد با آب داغ خودداری شود، زیرا آب داغ باعث تغییر رنگ پارچه لباس کار می شود و به تار و پود پارچه آسیب می زند و عمر لباس را کم می کند.

اتوکشی لباس کار مذکور راحت و سریع انجام می شود. اگر چروک های لباس کار عمیق است می توانید از پارچه ای نازک و مرطوب استفاده کنید، پارچه را روی لباس کار کتان پهن کرده و بعد لباس را اتو کنید. بدین ترتیب لباستان صاف و آماده ی پوشیدن می شود و ظاهر شما را آراسته و زیبا تر نشان می دهد. 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس کار دوبنده سرمه ای قرمز