لباس نسوز آلومینیومی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس نسوز آلومینیومی

 

لباس نسوز آلومینیومی

 

 

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

لباس آلومینیومی نسوز در تماس با آتش، اغلب در صنایعی که در تماس مستقیم با آتش هستند، به عنوان یک پوشش محافظتی نسوز عمل می کند.

این لباس آلومینیمی دارای 5 تکه محافظتی است تا بتواند از تمام بدن محافظت کند.

اورکت، شلوار، کلاه خود، دو دستکش پنج انگشتی ساق بلند به انضمام یک پوشش محافظتی ناحیه پا، ساختار اصلی لباس آلومینیمی نسوز را تشکیل می دهد.

در طراحی منحصر بفرد لباس نسوز در برابر آتش، از لایه خارجی ساخته شده از الیاف نسوز فایبر گلاس، استفاده شده است که بازتاب کننده امواج گرمایی است و جنس آلومنیمی آن تحت عنوان FIRTEX، شناخته می شود.

لایه داخلی نیز از ترکیبات WOOLFABRIC، تشکیل شده است که عایق بسیار مناسبی در برابر انتقال حرارت و گرما است و در آخر پوشش ناحیه پا با استفاده از الیاف  ۱۰۰% KEVLAR دارای خاصیت ضد سایش و لغزندگی به همراه مقاومت مکانیکی است.

لباس نسوز آلومینیومی در تماس با آتش، در کشور ایتالیا با برند TACCONI تولید می شود و دارای استاندارد CE اروپا است.

توضیحات کالا

 

 

لباس نسوز آلومینیومی

 

لباس نسوز آلومینیومی

 

 

بسیاری از مشاغل و صنایع وجود دارد که برای کار در آن نیاز دارید به آتش مستقیم سر و کار داشته باشید. از جمله این مشاغل می توان به کار در کوره ها و همچنین آتش نشانی اشاره کرد.

برای اینکه کار در این مشاغل باعث سوختگی شما نشود شما باید از لباس نسوز آلومینیومی استفاده کنید. لباس آلومینیومی ضد حریق گرما را تا حد زیادی دفع میکند.

جنس لایه بیرونی  لباس آلومینیومی ضد حریق از الیاف نسوز فایبر گلاس می باشد که مقاومت بالایی در برابر حرارت و گرما داشته و به راحتی از بین نمی رود. و همچنین لایه داخلی لباس نسوز آلومینیومی از جنس پشم طبیعی و الیاف عایق گرماست.

همچنین الیاف آلومینیومی به کار رفته در این لباس موجب می شود که علاوه بر مقاومت بالا وزن لباس بسیار پایین بوده تا افراد بتوانند برای کارهای طولانی مدت به راحتی از آن استفاده کنند.

لازم به ذکر است که به شما بگویم لباس آلومینیومی ضد حریق از ۵ قسمت تشکیل شده است که شامل یک اورکت و شلوار یکسره، کفش ایمنی، کلاه خود آلومینیومی، دستکش پنج انگشتی می باشد، که تمامی قسمت های لباس نسوز آلومینیومی توسط لایه های مربوطه پوشانده شده است.

جنس کفش لباس نسوز آلومینیومی از الیاف پلی آمید می باشد که هم انعطاف هم مقاومت بالایی داشته و برای مشاغل سخت بدون هیچ محدودیتی کاربرد دارد.

لباس نسوز ضد حریق ساخت کشور ایتالیا می باشد و دارای استانداردهای CE اروپا می باشد.

معمولا از لباس آلومینیومی ضد حریق برای مشاغلی چون کار در کوره ها که با حرارت مستقیم در ارتباط هست و همچنین آتش نشانی کاربرد دارد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس نسوز آلومینیومی