لباس شیمیایی MKP 37 MEIKANG

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس کار شیمیایی

 

لباس شیمیایی MKP 37 MEIKANG

 

تماس

 

09352123644

 

لباس شیمیایی MKP 37 MEIKANG 


لباس شیمیایی دو تکه با بهره مندی از لایه بیرونی PVC تقویت شده، لایه دوم ضد آب و رطوبت و بخار داغ، لایه سوم عایق حرارت و آستر داخلی از جنس پنبه با ویژگی مقاوم در مقابل شعله و آتش با ضریب حساسیت پوستی بسیار کم مهیا برای استفاده در مواجهه با بخار آب داغ توام با خطر تماس با مواد شیمیایی خطرناک اسیدی، قلیایی، نمکی و .... تولید شده است.

لباس شیمیایی در کار با دیگه های بخار در مراکز اأمین بخار آب صنایع، نیروگاه های حرارتی، کار در کنار توربین های بخار آب، در تمام صنایع شیمیایی، نفت، گاز و پتروشیمی که فعالیت ها در شرایط دمای بالا انجام می شود، کار با اتوکلاو در بیمارستان ها و ... مناسب می باشد.

لباس شیمیایی دارای دستکش و کلاه نیز می باشد، شلوار دو بنده دکمه ای و روی مچ دارای کمربند است.

لباس شیمیایی مذکور به رنگ نارنجی بوده و در سایز های L ، M عرضه می گردد.

توضیحات کالا

 

 لباس شیمیایی 

 

 

لباس شیمیایی MKP 37 MEIKANG

 

توضیحات بیشتر :


لباس شیمیایی یا همان لباس ضد اسید یکی دیگر از تجهیزات ایمنی مورد نیاز برای کار کردن در محیط های شیمیایی و اسیدی است. برای محافظت از تمام اعضای بدن از چشم و گوش گرفته تا انگشتان دست و پاها باید اقدامات ایمنی را همواره مورد توجه قرار دهید. محیط های اسیدی به علت اینکه در آن ها از مواد شیمیایی و اسیدی مختلف استفاده می شود، بسیار سمی و خطرناک هستند و هرگونه تماس این مواد شیمیایی و اسیدی با بدن انسان می تواند موجب بروز خطرات جدی برای سلامتی و زندگی انسان شود.

در محیط های آزمایشگاهی که قرار است با مواد شیمیایی و اسیدی خطرناک و حتی آزمایشگاه های میکروب شناسی و ... کار کنیم حتما لازم است تمام نکات ایمنی را در این خصوص که مهم ترین آن پوشیدن این نوع لباس ایمنی و رعایت پروتکل های امنیتی و ایمنی می شود را به طور دقیق و مو به مو اجرا کنیم تا دچار آلودگی نشده و از بروز حوادث و خطرات بعدی جلوگیری شود.

لباس های شیمیایی و ضد اسید تنوع زیادی دارند و معمولا به طور اختصاصی برای کار با مواد شیمیایی مشخص می شوند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس شیمیایی MKP 37 MEIKANG