لباس شیمیایی ریچم ۵۰۰۰ زرد

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس کار شیمیایی  

لباس شیمیایی ریچم ۵۰۰۰ زرد

 

تماس با ما

 

09352123644

 

لباس شیمیایی ریچم 5000


این لباس یکسره کلاه دار از جنس مواد بدون بافت با روکش پلی پرو پیلن و به رنگ زرد و با ظوابط category lll لوازم ایمنی فردی بین المللی تهیه شده است. لباس با ویژگی هایی که تولید شده است امکان استفاده از آن را در حوزه های مختلف فعالیت که با مخاطرات جدی شیمیایی، بیولوژیک و رادیو اکتیو رو به رو هستند را ممکن می نماید. لباس بسیار سبک و منعطف بوده و فعالیت طولانی مدت بدون خستگی را فراهم می نماید.

برای تأمین محافظت و ایمنی بالا بر طبق ظوابط category lll PPE تمام مسیر های اتصال قطعات لباس با نوار های تقویت کننده به صورت گرمایی پوشش داده شده، لباس از سیستم زیپ دوبل با پوشش زیپ چسب در جلوی لباس، حلقه انگشتی و تقویت لایه های پوششی در ناحیه زانو برای افزایش کیفیت برخوردار می باشد.

لباس فوق با این خصوصیات برای استفاده در کلیه صنایع شیمیایی، پتروشیمی، صنایع نفت، هسته ای، صنایع نظامی به ویژه واحد های مهمات سازی و صنایع حساس الکترونیکی هوا فضا، صنایع دارویی، رنگ سازی، بخش رنگ صنایع خودرو و لوازم خانگی، بخش تکمیل و رنگرزی صنایع پارچه بافی، امور پزشکی، دامپزشکی، آزمایشگاه تشخیص طبی، بیمارستانها، بازیافت زباله، سمپاشی و کشاورزی کاربرد دارد.

در حال حاضر این لباس در سایز های M - L - LX - XXL تولید می شود.

توضیحات کالا

 

 

درباره لباس شیمیایی 

 

لباس شیمیایی ریچم ۵۰۰۰ زرد

 

توضیحات بیشتر : 

لباس ضد اسید یا همان لباس شیمیایی یکی دیگر از تجهیزات ایمنی مورد نیاز برای کار کردن در محیط های شیمیایی و اسیدی است. برای محافظت از تمام اعضای بدن از چشم و گوش گرفته تا انگشتان دست و پاها باید اقدامات ایمنی را همواره مورد توجه قرار دهید.

محیط اسیدی به علت اینکه در آن ها از مواد شیمیایی و اسیدی مختلف استفاده می شود، بسیار سمی و خطرناک هستند و هر گونه تماس این مواد شیمیایی و اسیدی با بدن انسان می تواند موجب بروز خطرات جدی برای سلامتی و زنگی انسان شود.

در محیط های آزمایشگاهی که قرار است با مواد شیمیایی و اسیدی خطرناک و حتی آزمایشگاه های میکروب شناسی و ... کار کنیم حتما لازم است تمام نکات ایمنی را در این خصوص که مهم ترین آن پوشیدن این نوع لباس ایمنی و رعایت پروتکل های امنیتی و ایمنی می شود را به طور دقیق و مو به مو اجرا کنیم تا دچار آلودگی نشده و از بروز حوادث و خطرات بعدی جلوگیری شود.

لباس شیمیایی و ضد اسید تنوع زیادی دارند و معمولا به طور اختصاصی برای کار با مواد شیمیایی مشخص استفاده می شوند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس شیمیایی ریچم ۵۰۰۰ زرد