لباس کار یکسره خلبانی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباسکار یکسره خلبانی 

 

	لباس کار یکسره خلبانی

 

تماس با ما

 

09352123644

 

 لباس کار یکسره خلبانی که قسمت کاپشن و شلوار آن به هم چسبیده می باشد و سریع پوشیده شده و توسط یک زیپ بسته می شود و مناسب برای محیط هایی است که آلودگی محیط زیاد است و همچنین فصول سرد سال می باشد. برای راحتی بیشتر در محیط کار شما می توانید از لباس کار یکسره خلبانی استفاده کنید.

توضیحات کالا

 

 

لباسکار یکسره خلبانی 

 

 

	لباس کار یکسره خلبانی

 

 

لباسکار یکسره خلبانی به صورت دو بخش کاپشن و شلوار بهم چسبیده و یکسره و به صورت سه دوخت تولید شده است. لباس کار یکسره مدل خلبانی در محیط هایی که امکان ورود آلودگی، روغن و مواد صنعتی (مثل تعمیرگاه ها) به داخل لباس وجود دارد، بسیار کاربرد دارد زیرا به دلیل جنس پارچه و دوخت عالی، مانع از ورود آلودگی و آلوده شدن لباس های شخصی می شود.

لباس کار یکسره مدل خلبانی در فصل سرما نیز باعث ایجاد گرمایش بیشتر در بدن می شود. این لباس کار به دلیل داشتن جیب های متعدد، فضای کافی و مناسب جهت گذاشتن چندین اشیاء و ابزار را دارد. لازم به ذکر است که بدانید محل این جیب ها، یک جیب بزرگ زیپ دار روی سینه در هر دو طرف و همین طور دو عدد جیب پایین تر از آنها بر روی طرفین کمر و بر روی بخش بازوی آستین چپ نیز یک عدد جیب مستطیل شکل کوچک و یک جا خودکاری تعبیه شده است. دور کمر به وسیله دو عدد تسمه کوتاه پارچه ای که بصورت چسبی به بدنه لباسکار متصل می شوند، اندازه و فیت می شود.

در انتهای پاچه های شلوار لباس کار یکسره مدل خلبان یک عدد زیپ بزرگ هر یک به اندازه ۲۵ سانتی متر قرار دارد تا در زمان لازم باز کنید که آن بخش راحت و آزاد باشد. لباس کار یکسره مدل خلبانی از پارچه کجراه بسیار عالی به صورت سه دوخت تولید می شود که این ویژگی باعث راحتی بیشتر و افزایش دوام و عمر لباس می شود.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس کار یکسره خلبانی