لباس کار بارانی شمعی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

لباسکار بارانی شمعی

 

 

لباسکار بارانی شمعی

 

تماس با ما

 

09352123644

 

بارانی از جمله البسه حفاظت فردی ای است که در برابر نفوذ آب مقاوم بوده و افراد در هنگام بارش باران به تن می‌کنند. اندازه بارانی‌ها معمولاً تا پایین کمر و ران و شاید زانو می باشد. بارانی فوق از پارچه شمعی پشت لاستیک طراحی شده و فری سایز می باشد. بارانی پشت لاستیک به دلیل سبکی و انعطاف بالا، راحتی کارکنان را فراهم می کند. این محصول در برابر باد و باران و برودت هوا بسیار مقاوم است و از ورود آب و سرما جلوگیری می کند.

توضیحات کالا

 

 

لباسکار بارانی شمعی

 

لباسکار بارانی شمعی

 

 

لباس کار بارانی شمعی مخصوص هوای پاییزی و حتی زمستانی می باشد، این لباس کار بارانی شمعی کاملا ضد آب بوده و مانع نفوذ آب و حتی باد به داخل شده و از بدن فرد در برابر خیس شدن و سرما جلوگیری میکند

لباس کار بارانی شمعی، پارچه شمعی بوده که بسیار سبک است و کاملا ضد آب میباشد. پارچه شمعی در برابر نفوذ باد و آب بسیار مناسب است و شما می توانید از این بارانی بر روی لباس های خود استفاده کنید لباسگار بارانی شمعی از بادگیر های معمولی بلندتر بوده و تا روی ران و حتی زانوی افراد را پوشش می دهد.

برای نگهداری برخی از لوازم البته کوچک در کناره های لباس کار بارانی شمعی جیب هایی تعبیه شده است که شما می توانید برخی از وسایل خود را در آن قرار دهید.

این جیب ها دو عدد روی کناره های لباس کار بارانی شمعی تعبیه شده است.

برای جلوگیری از نفوذ آب از سر آستین های لباس کار بارانی شمعی به وسیله کش محکم می گردد.

برای جلوگیری از خیس شدن سر افراد در لباس کار بارانی شمعی کلاهی تعبیه شده است که کلاه نیز دارای کش می باشد تا محکم بر روی سر قرار گیرد و در هنگام باد و باران از روی سر جدا نشده و از سر افراد محافظت کند.

از لباس کار بارانی شمعی معمولا برای کارهایی چون باغبانی، نگهبانی، راهداری، شیلات و اکثر کارهایی که در محیط های باز انجام می شود استفاده می شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس کار بارانی شمعی