لباس رستورانی سفید ورساچی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس آشپز 

لباس رستورانی سفید ورساچی

 

تماس با ما

 

09352123644

 

لباس رستورانی ورساچی 


جنس این لباس رستورانی ورساچی ترگال می باشد که پارچه ای خنک و سبک است و همچنین با دوخت دو سوزنه درزهای لباس استحکام بالایی دارند.

لباس رستورانی ورساچی به رنگ سفید دارای دو جیب مربعی پایین لباس می باشد، بالای جیب ها با رنگ مشکی رنگ طراحی شده است. یقه لباس آشپزی ورساچی مدل چینی نیز مشکی رنگ است، پشت لباس و سر آستین ها نوار دوزی مشکی شده است و جلوی لباس رستورانی طرح ورساچی می باشد.


این لباس از سایز 36 تا 46 تولید می شود.

 

توضیحات کالا

 

 

لباس فرم رستوران  

 

لباس رستورانی سفید ورساچی

توضیحات بیشتر : 

لباس پرسنل رستوران باید تمیز باشد و این بهانه که در محیط آشپزخانه زود کثیف می شود به هیچ وجه قابل قبول نیست. در نتیجه لباس رستورانی جز لباس کار هایی است که زیاد شسته می شود. برای اینکه در اثر شست و شو مداوم لباس آشپزی کیفیت، رنگ و کارایی خود را از دست ندهد باید از پارچه هایی استفاده شود که مرغوب و مطابق با استاندارد های تعریف شده باشد.


پارچه ترگال یکی دیگر از انواع پارچه هاست که بسیار پر مصرف است. این پارچه از الیاف پلی استر ویسکوز در پود نخ فلامنت بافته می شود. پارچه ترگال در مواردی همچون لباس کار، روپوش کار، فرم مدارس، پوشاک، لباس بیمارستانی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.


محیط آشپز خانه یک رستوران به شدت گرم است و افرادی که در این محیط مشغول به فعالیت هستند مجبور به تحمل این دما می باشند. بنابراین لباس باید مطابق با این گرما طراحی و تولید شود. جنس پارچه باید از الیاف طبیعی باشد تا ایجاد گرما و تعرق اضافی نکند و بدن باید بتواند زیر لباس آشپزی تنفس داشته باشد.


در کل لباس کار رستورانی باید مطابق استاندارد های تعریف شده برای این کار طراحی و تولید شود. لباسی که افراد در محیط کار به تن می کنند باید موجب راحتی و ایمنی افراد شود. هنگام خرید لباس کار حتما به سایز آن دقت کنید. لباس کار نباید خیلی فیت تنتان باشد تا در محیط کار محدودیت حرکتی برایتان ایجاد کند.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس رستورانی سفید ورساچی