لباس رستورانی ساده زرد

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس فرم رستوران 

لباس رستورانی ساده زرد

 

تماس با ما

 

09352123644

 

لباس سر آشپز

جنس این لباس سر آشپز از پارچه ترگال می باشد که بسیار خنک و سبک است و همچنین با دوخت دو سوزنه درزهای لباس استحکام بالایی دارند.

لباس کار رستورانی به رنگ زرد دارای دو جیب مربعی پایین لباس و یک جیب مربعی روی سینه می باشد، بالای جیب ها با رنگ قهوه ای طراحی شده است. یقه لباس رستورانی مدل چینی نیز قهوه ای رنگ است.

این نوع لباس کار مناسب جهت استفاده در صنایع غذایی، رستوران ها، شیرینی سراها، نانوایی ها و ... می باشد و در سایز های 38 الی 46 تولید می شود.

توضیحات کالا

 

 

لباس کار 

 

لباس رستورانی ساده زرد

توضیحات بیشتر :
 

لباس پرسنل رستوران باید تمیز باشد و این بهانه که در محیط آشپزخانه زود کثیف می شود به هبچ وجه قابل قبول نیست. در نتیجه لباس رستورانی جز لباس کارهایی است که زیاد شسته می شود. برای اینکه در اٍر شست و شو مداوم لباس آشپزی کیفیت، رنگ و کارایی خود را از دست ندهد باید از پارچه های استفاده شود که مرغوب و مطابق با استاندارد های تعریف شده باشد.


پارچه ترگال یکی دیگر از پارچه هایی است که بسیار پر مصرف است. این پارچه از الیاف پلی استر ویسکوز در پود نخ فلامنت بافته می شود. پارچه ترگال در مواردی همچون لباس کار، روپوش کار، فرم مدارس، پوشاک، لباس بیمارستانی و .... مورد استفاده قرار می گیرد.


محیط آشپزخانه رستوران به شدت گرم است و افرادی که در این محیط مشغول به فعالیت هستند مجبور به تحمل این دما می باشند. بنابراین لباس کار یاید مطابق با این گرما طراحی و تولید شود، جنس پارچه باید از الیاف طبیعی باشد تا ایجاد گرما و تعرق اضافی نکند و بدن باید بتواند زیر لباس آشپزی تنفس داشته باشد.

در کل لباس کار رستورانی باید مطابق با استاندارد های تعریف شده برای این کار طراحی و تولید شود، لباس که افراد در محیط کار به تن می کنند باید موجب راحتی و ایمنی افراد شود، هنگام خرید لباس کار حتما به سایز آن دقت کنید، لباس کار نباید خیلی فیت تنتان باشد تا در محیط کار محدودیت حرکتی برایتان ایجاد نکند.
جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس رستورانی ساده زرد