لباس رستورانی آگرین

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس فرم رستوران 

لباس رستورانی آگرین سفید

 

تماس با ما

 

09352123644

 

لباس رستورانی آگرین

جنس لباس رستورانی آگرین ترگال می باشد که پارچه ای خنک و سبک است و همچنین با دوخت دو سوزنه درزهای لباس استحکام بالایی دارند.

لباس کار سرآشپز به رنگ سفید با طراحی دو ردیف دکمه، یقه لباس رستورانی آگرین مدل چینی است. سر آستین ها، جلوی لباس و سرشانه رنگ مشکی کار شده است. لباس بدون جیب است.

این لباس مناسب جهت استفاده در صنایع غذایی، رستوران ها، شیرینی سرا ها، نانوایی ها و ..... می باشد و در سایزبندی 34 الی 46 تولید می شود.

توضیحات کالا

 

 

لباس کار رستوران 

لباس رستورانی آگرین سفید

 

توضیحات بیشتر :


لباس پرسنل بیمارستان باید تمیز باشد و این بهانه که در محیط آشپزخانه زود کثیف می شود به هیچ وجه قابل قبول نیست. در نتیجه لباس رستورانی جز لباس کارهایی است که زیاد شسته می شود. برای اینکه در اثر شست و شو مداوم لباس آشپزی کیفیت، رنگ و کارایی خود را از دست ندهد باید پارچه هایی استفاده شود که مرغوب و مطابق با استاندارد های تعریف شده باشد.


پارچه ترگال یکی دیگر از انواع پارچه هایی است که بسیار پر مصرف می باشد. این پارچه از الیاف پلی استر ویسکوز در پود نخ فلامنت بافته می شود. پارچه ترگال در مواردی همچون لباس کار، روپوش کار، فرم مدارس، پوشاک، لباس بیمارستانی و .... مورد استفاده قرار می گیرد.


محیط آشپزخانه رستوران به شدت گرم است و افرادی که در این محیط مشغول به فعالیت هستند مجبور به تحمل این دما می باشند. بنابراین لباس کار باید مطابق با این گرما طراحی و تولید شود. جنس پارجه باید از الیاف طبیعی باشد تا ایجاد گرما و تعرق اضافی نکند و بدن باید بتواند زیر لباس آشپزی تنفس داشته باشد.


در کل لباس کار رستورانی باید مطابق با استاندارد های نعریف شده برای این کار طراحی و تولید شود. لباس که افراد در محیط کار به تن می کنند باید موجب راحتی و ایمنی افراد شود. هنگام خرید لباس کار حتما به سایز آن دقت کنید. لباس نباید خیلی فیت تنتان باشد تا در محیط کار محدودیت حرکتی برایتان ایجاد نکند.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس رستورانی آگرین