لباس رستورانی آستین کوتاه

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس آشپزی 

لباس رستورانی آستین کوتاه قرمز

 

تماس با ما

 

09352123644

 

لباس رستورانی آستین کوتاه

جنس لباس رستورانی آستین کوتاه از پارچه ترگال می باشد که پارچه ای خنک و سبک است و همچنین با دوخت دو سوزنه درزهای لباس استحکام بالایی دارند.

لباس کار رستوران به رنگ قرمز دارای دو جیب مربعی پایین لباس و یک جیب مربعی روی سینه می باشد. سر آستین ها، یقه و جیب با رنگ مشکی طراحی شده است. یقه این لباس مدل چینی می باشد.

لباس کار فوق مناسب جهت استفاده در صنایع غذایی، رستوران ها، شیرینی سراها، نانوایی ها و ... می باشد.

توضیحات کالا

 

 

لباس کار رستوران 

 

لباس رستورانی آستین کوتاه قرمز

 

توضیحات بیشتر :


لباس پرسنل رستوران باید تمیز باشد و این بهانه که در محیط آشپزخانه زود کثیف می شود به هیچ وجه قابل قبول نیست. در نتیجه لباس رستورانی جز لباس کارهایی است که زیاد شسته می شود. برای اینکه در اثر شست و شو مداوم لباس آشپزی کیفیت، رنگ و کارایی خود را از دست ندهد باید از پارجه هایی استفاده شود که مرغوب و مطابق با استاندارد های تعریف شده می باشد.

 

پارچه ترگال یکی از پارچه هایی است که بسیار پر مصرف است. این پارچه از الیاف پلی استر ویسکوز در پود نخ فلامنت بافته می شود. پارچه ترگال در مواردی همچون لباس کار، روپوش کار، فرم مدارس، پوشاک، لباس بیمارستانی و .... مورد استفاده قرار می گیرد.


محیط آشپزخانه رستوران به شدت گرم است و افرادی که در این محیط مشغول به فعالیت هستند مجبور به تحمل این دما می باشند. بنابراین لباس کار باید مطابق با این گرما طراحی و تولید شود. جنس پارچه باید از الیاف طبیعی باشد تا ایجاد گرما و تعرق اضافی نکند و بدن باید بتواند زیر لباس آشپزی تنفس داشته باشد.

 

در کل لباس کار رستورانی باید مطابق با استاندارد های تعریف شده برای این کار طراحی و تولید شود. لباسی که افراد در محیط کار به تن می کنند باید موجب راحتی و ایمنی افراد شود. هنگام خرید لباس کار حتما به سایز آن دقت کنید. لباس کار نباید خیلی فیت تنتان باشد تا در محیط کار محدودت حرکتی برایتان ایجاد نکند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس رستورانی آستین کوتاه