لباس رستورانی آستین بلند سفید نوار آبی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس کار رستوران 

لباس رستورانی آستین بلند سفید نوار آبی

 

تماس با ما

 

09352123644

 

لباس رستورانی آستین بلند 

جنس لباس رستورانی از ترگال می باشد که پارچه ای خنک و سبک است و همچنین با دوخت دو سوزنه درزهای لباس استحکام بالایی دارند.

لباس رستورانی فوق به رنگ سفید دارای دو جیب مربعی پایین لباس، بالای جیب ها، سر آستین و سرشانه با نوار آبی رنگ طراحی شده است. یقه لباس مدل چینی می باشد.

این نوع لباس کار مناسب جهت استفاده در صنایع غذایی، رستوران ها، شیرینی سراها، نانوایی ها و ... می باشد که در سایز های 38 الی 48 تولید می شود.

توضیحات کالا

 

 

لباس پرسنل رستوران  

 

لباس رستورانی آستین بلند سفید نوار آبی

 

توضیحات بیشتر : 


لباس پرسنل رستوران باید تمیز باشد و این بهانه که در محیط آشپزخانه زود کثیف می شود به هیچ وجه قابل قبول نیست. در نتیجه لباس رستورانی جز لباس کارهایی است که زیاد شسته می شود. برای اینکه در اثر شست و شو مداوم لباس آشپزی کیفیت، رنگ و کارایی خود را از دست ندهد باید از پارچه هایی استفاده شود که مرغوب و مطابق با استاندارد های تعریف شده می باشد.

 

 

پارچه ترگال یکی از پارچه هاییست که بسیار پر مصرف است. این پارچه از الیاف پلی استر ویسکوز در پود نخ فلامنت بافته می شود. پارچه ترگال در مواردی همچون لباس کار، فرم مدارس، پوشاک، لباس بیمارستانی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

محیط آشپزخانه رستوران به شدت گرم است و افرادی که در این محیط مشغول به فعالیت هستند مجبور به تحمل این دما می باشند. بنابراین لباس کار باید مطابق با این گرما طراحی و تولید شود. جنس پارچه باید از الیاف طبیعی باشد تا ایجاد  گرما و تعرق اضافی نکند و بدن باید بتواند زیر لباس آشپزی تنفس داشته باشد.

 

 

در کل لباس کار رستورانی باید مطابق با استاندارد های تعریف شده برای این کار طراحی و تولید شود. لباس که افراد در محیط کار به تن می کنند باید موجب راحتی و ایمنی افراد شود. هنگام خرید لباس کار حتما به سایز آن دقت کنید. لباس کار نباید خیلی فیت تنتان باشد تا در محیط کار محدودیت حرکتی برایتان ایجاد نکند. 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس رستورانی آستین بلند سفید نوار آبی