لباس رستورانی آستین بلند

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس کار رستورانی  

لباس رستورانی آستین بلند

 

تماس با ما

 

09352123644

 

لباس رستورانی 


جنس لباس رستورانی کج راه می باشد که پارچه ای خنک و سبک است، دوخت لباس رستورانی دو سوزنه است که موجب استحکام درزهای لباس می شود. 

لباس رستورانی مذکور دارای دو جیب مربعی پایین لباس و یک جیب مربعی روی سینه می باشد. یقه لباس ریتورانی مدل چینی و لباس دکمه ای، آستین بلند می باشد.

این نوع لباس کار قابل استفاده در صنایع غذایی، رستوران ها، شیرینی سرا ها، نانوایی ها و ... می باشد.

 

 

توضیحات کالا

 

 

لباس پرسنل رستوران 

 

لباس رستورانی آستین بلند

 

توضیحات بیشتر : 


لباس پرسنل رستوران باید تمیز باشد و این بهانه که در محیط آشپزخانه زود کثیف می شود به هیچ وجه قابل قبول نیست. در نتیجه لباس رستورانی جز لباس کار هایی است که زیاد شسته می شود. برای اینکه در اثر شست و شو مداوم لباس آشپزی کیفیت، رنگ و کارایی خود را از دست ندهد باید از پارچه هایی استفاده شود که مرغوب و مطابق با استاندارد های تعریف شده باشد.

پارچه ترگال یکی دیگر از انواع پارچه هایست که بسیار پر مصرف است. این پارچه از الیاف پلی استر ویسکوز در پود نخ فلامنت بافته می شود. پارچه ترگال در مواردی همچون لباس کار، روپوش کار، فرم مدارس، پوشاک، لباس بیمارستانی و... مورد استفاده قرار می گیرد.

محیط آشپزخانه یک رستوران به شدت گرم است و افرادی که در این محیط مشغول به فعالیت هستند مجبور به تحمل این دما می باشند. بنابراین لباس باید مطابق با این گرما طراحی و تولید شود. جنس پارچه باید از الیاف طبیعی باشد تا ایجاد گرما و تعرق اضافی نکند و بدن باید بتواند زیر لباس آشپزی تنفس داشته باشد.

در کل لباس رستورانی باید مطابق استاندارد های تعریف شده برای این کار طراحی و تولید شود. لباسی که افراد در محیط کار به تن می کنند باید موجب راحتی و ایمنی افراد شود. هنگام خربد لباس کار حتما به سایز آن دقت کنید. لباسس کار نباید خیلی فیت تنتان باشد تا در محیط کار محدودیت حرکتی برایتان ایجاد کند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس رستورانی آستین بلند