تی شرت نایک یقه گرد

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

تی شرت نایک یقه گرد

 

تی شرت نایک یقه گرد

 

تماس با ما

 

09352123644

 

تی شرت نایک یقه گرد به رنگ قرمز و طوسی می باشد، مدل یقه این تیشرت گرد می باشد و قد تی شرت تا کمر می باشد.

جنس تی شرت نایک یقه گرد از جودون پنبه است، که بسیار خنک و مناسب فصل های گرم سال هستند. دوخت این تی شرت دوسوزنه بوده و موجب استحکام درزهای لباس می شود.

تی شرت مذکور در سایز های  L-XL-2 XL تولید و عرضه می شوند.

تی شرت نایک یقه گرد برای استفاده در رستوران ها، فروشگا های زنجیره ای، متصدیان شهربازی و… مناسب می باشد.

توضیحات کالا

 

 

تی شرت نایک یقه گرد

 

 

تی شرت نایک یقه گرد

 

جهت شستشوی تی شرت ها بهتر است که از آب داغ استفاده نشود، برای شستشو در ماشین لباسشویی باید در درجه حرارت پایین تنظیم شود. برای اتوکشی تی شرت از یک پارچه بر روی تی شرت استفاده کنید یا تی شرت را برعکس نموده و سپس اتو کشی نمایید.

تی شرت به لباسی گفته می شود که اساسا ساده می باشد. جلو بسته بوده و دارای سه دکمه یا بدون دکمه می باشند.

تی شرت یکی از ساده ترین مدل های لباس کار می باشد که معمولا به همراه کاپشن و شلوار استفاده می شود. تی شرت ها به طور کلی از پارچه های  کشی، سبک و ارزان تهیه می شوند که به سادگی قابل تمیز شدن باشند.

از آنجا که مدل تی شرت مدلی ساده است، اندازه آن بسیار مهم استو باید به آن توجه شود، پس شما باید به دنبال تی شرتی باشید که سایز تنتان باشد و در بخش هایی مانند آستین ها یا روی سینه، به تنتان بچسبد ولی احساس تنگ بودن نداشته باشید. بنابراین تی شرت های خیلی گشاد به هیچ عنوان مورد مناسبی برای شما نخواهند بود.

یکی دیگر از مواردی که باید در نظر داشت اندازه آستین تی شرت است. آستین تی شرت باید بین آرنج و بازوتان قرار گیرد. قد تی شرت نیز باید به گونه ای باشد که روی کمربندتان بایستد. تی شرت های خیلی کوتاه شکم شما را آشکار و تی شرت های خیلی بلند هم مانند روپوش بر تنتان قرار می گیرد و ظاهر خوبی ندارد.

تی شرت را می توان زیر لباس های دوبنده یا روپوش های کار استفاده کرد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای تی شرت نایک یقه گرد