تی شرت دکمه دار

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

تی شرت دکمه دار

 

تی شرت دکمه دار

 

تماس با ما

 

09352123644

 

تی شرت یقه دار دکمه دار به رنگ زرد، قرمز، سرمه ای با یقه ترکیبی که دارای سه دکمه بوده و قد تی شرت تا کمر می باشد. این نوع از تی شرت ها به تی شرت های سه دکمه معروف هستند.

این نوع تی شرت از جنس جودون پنبه است، که بسیار خنک و برای فصل گرما مناسب می باشد. دوخت تی شرت دو سوزنه می باشد که موجب استحکام درزهای تی شرت می شود.

تی شرت دکمه دار در سایز های  L-XL-2 XL تولید می شوند.

تی شرت را می توان در کارهایی که در مکان های عمومی هستند مانند رستوران ها، فروشگا های زنجیره ای، متصدیان شهربازی و… استفاده کرد.

توضیحات کالا

 

 

تی شرت دکمه دار

 

 

تی شرت دکمه دار

 

جهت شستشوی تی شرت ها بهتر است که از آب داغ استفاده نشود، برای شستشو در ماشین لباسشویی باید در درجه حرارت پایین تنظیم شود. برای اتوکشی تی شرت از یک پارچه بر روی تی شرت استفاده کنید یا تی شرت را برعکس نموده و سپس اتو کشی نمایید.

تی شرت به لباسی گفته می شود که اساسا ساده می باشد. جلو بسته بوده و دارای سه دکمه یا بدون دکمه می باشند. این نوع لباس ها از اول پیدایش یک لباس ساده و راحت بوده اند.

تی شرت یکی از ساده ترین مدل های لباس کار می باشد که معمولا به همراه کاپشن و شلوار استفاده می شود. تی شرت ها به طور کلی از پارچه های  کشی، سبک و ارزان تهیه می شوند که به سادگی قابل تمیز شدن باشند.

از آنجا که مدل تی شرت مدلی ساده است، اندازه آن بسیار مهم استو باید به آن توجه شود، پس شما باید به دنبال تی شرتی باشید که سایز تنتان باشد و در بخش هایی مانند آستین ها یا روی سینه، به تنتان بچسبد ولی احساس تنگ بودن نداشته باشید. بنابراین تی شرت های خیلی گشاد به هیچ عنوان مورد مناسبی برای شما نخواهند بود.

یکی دیگر از مواردی که باید در نظر داشت اندازه آستین تی شرت است. آستین تی شرت باید بین آرنج و بازوتان قرار گیرد. قد تی شرت نیز باید به گونه ای باشد که روی کمربندتان بایستد. تی شرت های خیلی کوتاه شکم شما را آشکار و تی شرت های خیلی بلند هم مانند روپوش بر تنتان قرار می گیرد و ظاهر خوبی ندارد.

تی شرت را می توان زیر لباس های دوبنده یا روپوش های کار استفاده کرد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای تی شرت دکمه دار