لباس کار بادگیر شلوار اسپلیت ضد آب خزدار

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس کار بادگیر شلوار اسپلیت ضد آب خزدار

 

لباس کار بادگیر شلوار اسپلیت ضد آب خزدار

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

در محیط های کاری رعایت نکات ایمنی ضروری می باشد. چرا که خطر در محیط های کاری بیشتر از هرجای دیگری انسان را تهدید کرده و می تواند خسارات جبران ناپذیری برای افراد به همراه داشته باشد.

استفاده از کلاه ایمنی، لباس کار و کفش ایمنی حداقل نکات ایمنی است که یک فرد در محیط کاری باید به آن توجه ویژه داشته باشد. اما شاید پوشیدن لباس کار کمی برای افراد مشکل باشد و افراد تصور کنند که لباس کار هم سنگین بوده و هم انعطاف آنها را کم می کند.

ابتدا به این نکته باید توجه داشت که دو نوع لباس کار وجود دارد.

مدل اول لباس کار یکسره می باشد، لباس کار یکسره خلبانی که قسمت کاپشن و شلوار آن به هم متصل است و سریع و راحت پوشیده می شود و با استفاده از یک زیپ بسته می شود و مناسب برای محیط هایی است که آلودگی محیط زیاد است و همچنین مناسب فصول سرد سال می باشد. برای راحتی بیشتر در محیط کار شما می توانید از لباس کار یکسره خلبانی استفاده کنید.

مدل دوم لباس کار دو تیکه می باشد، که کاپشن و شلوار به صورت مجزا بوده و با توجه به شرایط محیط کاری شما می توانید از کاپشن و یا شلوار لباس کار استفاده کنید.

اما هر لباسی مناسب هر محیطی نمی باشد. و باید با توجه به محیط کاری و شرایط محیطی لباس کار مخصوص به خود را پوشید.

 

توضیحات کالا

 

 

لباس کار بادگیر شلوار اسپلیت ضد آب خزدار

 

لباس کار بادگیر شلوار اسپلیت ضد آب خزدار

 

لباس کار بادگیر شلوار اسپلیت ضد آب خزدار مخصوص هوای پاییزی و حتی زمستانی می باشد، این لباس کار بادگیر شلوار اسپلیت ضد آب خزدار کاملا ضد آب بوده و از نفوذ آب و حتی باد به داخل لباس جلوگیری کرده و از بدن فرد در مقابل خیس شدن و سرما محافظت می کند.

بادگیر شلوار اسپلیت ضد آب خزدار از جنس پارچه نایلونی بوده که بسیار سبک است و کاملا ضد آب می باشد. همچین در قسمت داخلی لباس کار کاپشن و شلوار ضد آب یک لایه آستر خزدار قرار داده شده است که بدن را گرم نگه داشته و این امر باعث می شود که شما بتوانید در هوای سرد زمستان از آن استفاده کنید.

خود لباس کار بادگیر شلوار اسپلیت ضد آب خزدار به تنهایی در روزهای سرد زمستانی می تواند عایق خوبی در برابر سرما باشد، به این دلیل که آستر خزدار به کار رفته در داخل لباس کار بادگیر شلوار اسپلیت ضد آب خزدار از خروج گرمای بدن و همچنین ورود سرما به درون لباس کار جلوگیری کرده و از طرفی پارچه نایلونی به کار رفته در لباس کار مانع نفوذ باد به داخل لباس کار شده و همچنین گرمای بدن را به خوبی نگه می دارد.

برای نگهداری برخی از لوازم کوچک در کناره های لباس کار بادگیر شلوار اسپلیت ضد آب خزدار جیب هایی قرار داده شده است که شما می توانید برخی از وسایل خود را در آن قرار دهید. به این صورت که دو جیب در کناره های لباس کار بادگیر شلوار اسپلیت ضد آب خزدار و یک جیب در قسمت روی سینه این لباس کار قرار داده شده است.

استفاده از پارچه نایلونی و همچنین آستر خزدار در لباس کار بادگیر شلوار اسپلیت ضد آب خزدار سبب سبک بودن این لباس کار شده و مانع از حرکت افراد در حین کار نمی شود و افراد می توانند با استفاده از لباس کار بادگیر شلوار اسپلیت ضد آب خزدار بدون هیچ دغدغه ای به فعالیت خود برای طولانی مدت ادامه دهند.

برای جلوگیری از نفوذ آب از سر آستین های لباس کار بادگیر شلوار اسپلیت ضد آب خزدار به صورت دکمه ای محکم می شود و همچنین پایین شلوار نیز به وسیله کش بسته می شود.

برای جلوگیری از خیس شدن سر افراد در لباس کار بادگیر شلوار اسپلیت ضد آب خزدار کلاهی تعبیه شده است که به وسیله زیب به لباس کار متصل است. در داخل کلاه نیز از پارچه خزدار استفاده شده است تا سر افراد نیز در روزهای زمستان از سرما در امان باشد، همچنین اگر لزومی به استفاده از کلاه نمی بینید می توانید کلاه را از طریق زیپی که به بادگیر شلوار اسپلیت متصل شده است جدا کنید.

از لباس کار بادگیر شلوار اسپلیت ضد آب خزدار معمولا برای کارهایی چون باغبانی، نگهبانی، راهداری، شیلات و اکثر کارهایی که در محیط های باز انجام می شود استفاده می شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لباس کار بادگیر شلوار اسپلیت ضد آب خزدار