بارانی ضد اسید ایرانی زرد

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

لباس کار ضد اسید 

بارانی ضد اسید ایرانی زرد

 

تماس با ما

 

09352123644

 

بارانی ضد اسید ایرانی


بارانی ضد اسید از جنس PVC بوده، مناسب حفاظت از بدن در مقابل عوامل شیمیایی اسیدی رقیق، سبکی و انعطاف بالای این لباس، آن را تبدیل به لباس های رایج در صنایع مختلف کرده است.

بارانی بدون جیب با دوخت پرسی همراه با کلاه متصل می باشد. آستین بارانی بلند و ساده می باشد.

لباس کار مذکور تولید ایران بوده و در سایز های M - L - XL - XXL - XXL عرضه میگردد.
توضیحات کالا

 

 

لباس ضد اسید  

 

بارانی ضد اسید ایرانی زرد

 

توضیحات بیشتر : علائم کوتاه مدت عدم استفاده از تجهیزات ایمنی شیمیایی :

علائم کوتاه مدتی که در صورت استفاده نکردن از تجهیزات ایمنی شیمیایی یا استفاده نادرست از این تجهیزات ممکن است گریبان گیر کارکنان شوند معمولا یک شبه بروز نمی کنند و احتمال دارد حتی ده ها سال طول بکشد تا علائمش آشکار شود. برخی از این علائم شامل تحرک بینی و گلو، سردرد، بی نظمی و سردرگمی، سرگیجه می شود. حتی ممکن است فرد در تماس با مواد آلوده دچار خارش و سوزش در چشم هایش شود. از دیگر علائمی که ممکن است ظاهر شود می توان به تاول زدن، خشک شدن پوست و همچنین خارش و بثورات و قرمزی پوست اشاره کرد. بنابرابن نه تنها باید از تجهیزات ایمنی استفاده شود بلکه این تجهیزات ایمنی شیمیایی باید استاندارد های لازم را داشته باشند تا جلوی این عوارض را بگیرند.

علائم طولانی مدت عدم استفاده از تجهیزات ایمنی شیمیایی :

از عوارض قرار گرفتنطولانی مدت در معرض عوامل شیمیایی و استفاده نکردن از تجهیزات ایمنی شیمیایی مناسب می توان به آسیب رسیدن سیستم ایمنی و عصبی اساره نمود. حتی این عوارض می تواند در بخش حادترش شامل آسیب آسیب رسیدن به ارگان های حیاتی بدن و اختلال در عملکرد تولید مثل و حتی سرطان شود. برای نمونه کسانی که با آزبست و یا  گرد و غبار چوب و فرمالئید در تماس هستند در صورتی که از تجهیزات ایمنی شیمیایی مناسب استفاده نکنند احتمال این که به بیماری سرطان مبتلا شوند بسیار زیاد است.جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای بارانی ضد اسید ایرانی زرد