بادگیر شلوار نمدی جلوباز

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کاپشن شلوار نمدی جلوباز

 

بادگیر شلوار نمدی جلوباز

 

تماس با ما

 

09352123644

 

استفاده از بادگیر و شلوار در محیط های خارجی در فصل های پاییز و زمستان باعث محافظت از بدن کارگران در مقابل سرما و باران و باد می شود. بادگیر و شلوار نمدی جلوباز با دارا بودن کش در دور مچ دست و پا باعث میشود که مقاومت آن در برابر باد و سرما دو چندان شود.

راحتی و سبکی از مزایای بادگیر و شلوار فوق میباشد که به همراه جنسی از پارچه پشت لاستیک با آستری از نمد محصولی فوق العاده را به ارمغان می آورد.

این بادگیر و شلوار نمدی در رنگ سرمه ای و سایز فری قابل سفارش می باشد.

توضیحات کالا

 

 

کاپشن شلوار نمدی جلوباز

 

 

بادگیر شلوار نمدی جلوباز

 

لباس کار بادگیر و شلوار ضد آب داخل نمدی مخصوصا هوای پاییزی و حتی زمستانی می باشد، این لباس کار بادگیر و شلوار ضد آب داخل نمدی کاملا ضد آب بوده و مانع نفوذ آب و حتی باد به داخل شده و از بدن فرد در برابر خیس شدن و سرما جلوگیری میکند

لباسکار کاپشن شلوار نمدی جلو باز ضد اب پارچه شمعی بوده که بسیار سبک است و کاملا ضد آب می باشد.همچین در قسمت داخلی لباس کار بادگیر و شلوار ضد آب داخل نمدی یک لایه آستر نمد قرار داده شده است که بدن را گرم نگه داشته و این امر موجب می شود که شما بتوانید در هوای سرد زمستان از آن استفاده کنید.

خود لباس کار بادگیر و شلوار ضد آب داخل نمدی به تنهایی در روزهای سرد زمستانی می تواند عایق خوبی در برابر سرما باشد، به این دلیل که آستر نمدی به کار رفته در داخل لباس کار بادگیر و شلوار ضد آب داخل نمدی مانع خروج گرمای بدن و همچین ورود سرما به لباس کار شده و از طرفی پارچه شمعی به کار رفته در لباس کار مانع نفوذ آب و باد به داخل لباس کار می گردد.

برای نگهداری برخی از لوازم البته کوچک در کناره های لباس کار بادگیر و شلوار ضد آب داخل نمدی جیب هایی تعبیه شده است که شما می توانید برخی از وسایل خود را در آن قرار دهید.

استفاده از پارچه شمعی و همچنین آستر نمد در لباس کار بادگیر و شلوار ضد آب داخل نمدی باعث وزن کم این لباس کار شده و مانع سیستم حرکتی افراد در حین کار نمیشود و افراد می توانند با استفاده از لباسکار کاپشن شلوار نمدی جلو باز ضد اب  بدون هیچ دغدغه ای به کار خود برای مدت طولانی ادامه دهند.

برای اینکه باد و آب از طریق سر آستین ها و همچنین پایین شلوار به داخل لباس کار نفوذ نکند این نقاط از لباس کار بادگیر و شلوار ضد آب داخل نمدی به وسیله کش پوشیده شده است که در قسمت مچ دست و مچ پا کیپ شده و مانع نفوذ باد و آب و سرما به داخل لباس کار می گردد.

از لباس کار بادگیر و شلوار ضد آب داخل نمدی معمولا برای کارهایی چون باغبانی، نگهبانی، راهداری، شیلات و اکثر کارهایی که در محیط های باز انجام می شود استفاده می شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای بادگیر شلوار نمدی جلوباز