اورکت سانتانا ضد آب

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

اورکت سانتانا ضد آب

 

اورکت سانتانا ضد آب

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

در محیط های کاری رعایت نکات ایمنی الزامی است. چرا که خطر در محیط های کاری بیشتر از هرجای دیگری انسان را تهدید کرده و می تواند خسارات جبران ناپذیری برای افراد به همراه داشته باشد.

استفاده از کلاه ایمنی، لباس کار و کفش ایمنی حداقل نکات ایمنی است که یک فرد در محیط کاری باید به آن توجه ویژه داشته باشد. اما شاید پوشیدن لباس کار کمی برای افراد مشکل باشد و افراد تصور کنند که لباس کار هم سنگین بوده و هم انعطاف آنها را کم می کند.

ابتدا به این نکته باید توجه داشت که دو نوع لباس کار وجود دارد.

مدل اول لباس کار یکسره می باشد، لباس کار یکسره خلبانی که قسمت کاپشن و شلوار آن به هم متصل است و سریع و راحت پوشیده می شود و با استفاده از یک زیپ بسته می شود و مناسب برای محیط هایی است که آلودگی محیط زیاد است و همچنین مناسب فصول سرد سال می باشد. برای راحتی بیشتر در محیط کار شما می توانید از لباس کار یکسره خلبانی استفاده کنید.

مدل دوم لباس کار دو تیکه می باشد، که کاپشن و شلوار به صورت مجزا بوده و با توجه به شرایط محیط کاری شما می توانید از کاپشن و یا شلوار لباس کار استفاده کنید.

اما هر لباسی مناسب هر محیطی نمی باشد. و باید با توجه به محیط کاری و شرایط محیطی لباس کار مخصوص به خود را پوشید.

توضیحات کالا

 

 

اورکت سانتانا ضد آب

 

اورکت سانتانا ضد آب

 

اورکت سانتانا ضد آب مخصوص هوای پاییزی و حتی زمستانی می باشد، اورکت سانتانا ضد آب کاملا ضد آب بوده و مانع نفوذ آب و حتی باد به داخل لباس شده و از بدن فرد در برابر خیس شدن و سرما محافظت میکند.

در قسمت داخلی اورکت سانتانا ضد آب یک لایه آستر لایکو تعبیه شده است که از جنس پشم شیشه می باشد و از نفوذ سرما به داخل اورکت جلوگیری می کند و بدن را گرم نگه داشته و این امر باعث می شود که شما بتوانید در هوای سرد زمستان از آن استفاده کنید.

خود اورکت سانتانا ضد آب به تنهایی در روزهای سرد زمستانی می تواند عایق خوبی در مقابل سرما باشد، به این دلیل که آستر لایکو به کار رفته در داخل اورکت از خروج گرمای بدن و همچین ورود سرما به لباس کار جلوگیری کرده و از طرفی پارچه سانتانا به کار رفته در لباس کار مانع نفوذ باد به داخل لباس کار شده و همچنین در نگه داشتن گرمای بدن کمک زیادی می کند.

برای نگهداری برخی از لوازم کوچک در کناره های اورکت سانتانا ضد آب جیب هایی تعبیه شده است که شما می توانید برخی از وسایل خود را در آن قرار دهید.

این جیب ها دو عدد می باشند که کناره های اورکت سانتانا ضد آب تعبیه شده است.

استفاده از پارچه سانتانا و همچنین آستر لایکو در اورکت سانتانا ضد آب باعث وزن کم این لباس کار شده و مانع حرکت افراد در حین کار نمی شود و افراد می توانند با استفاده از اورکت سانتانا ضد آب بدون هیچ دغدغه ای به کار خود برای طولانی مدت ادامه دهند.

برای جلوگیری از خیس شدن سر افراد در اورکت سانتانا ضد آب کلاهی تعبیه شده است، در داخل کلاه نیز از پارچه ای با آستر لایکو استفاده شده است تا سر افراد نیز در روزهای سرد زمستان از سرما در امان باشد.

از اورکت سانتانا ضد آب معمولا برای کارهایی چون باغبانی، نگهبانی، راهداری، شیلات  و اکثر کارهایی که در محیط های باز انجام می شود می توان استفاده کرد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای اورکت سانتانا ضد آب